رفتن به بالا
  • Wednesday - 31 August 2016 - 17:26
  • کد خبر : ۴۲۲۳۲
125318_PhotoA

لینک کوتاه:
نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس:

روستاهای بالای 10 خانوار بردسیر برق‌دار شدند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام روستاهای بالای 10 خانوار در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر برق‌دار شده‌اند. به گزارش هزار نيوز ؛  شهباز حسن‌پور صبح امروز در آیین بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرستان سیرجان با حضور استاندار کرمان اظهار داشت: تمام روستاهای بالای 10 خانوار در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام روستاهای بالای 10 خانوار در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر برق‌دار شده‌اند.

به گزارش هزار نيوز ؛  شهباز حسن‌پور صبح امروز در آیین بهره‌برداری و کلنگ‌زنی پروژه‌های شهرستان سیرجان با حضور استاندار کرمان اظهار داشت: تمام روستاهای بالای 10 خانوار در شهرستان‌های سیرجان و بردسیر از نعمت برق برخوردار شده‌اند.

وی از استاندار کرمان به عنوان سردار آبادانی و سازندگی نام برد و با اشاره به سفر معاونان وزیر به شهرستان سیرجان طی سال گذشته از خدمات مدیرعامل شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان قدردانی کرد.

در سفر رزم‌حسینی استاندار کرمان به شهرستان سیرجان افتتاح همزمان شش پروژه توسعه، اصلاح، بهینه‌سازی و روشنایی معابر با 2 هزار و 600 میلیون ریال اعتبار، کلنگ‌زنی و اجرای همزمان 49 پروژه برای توسعه و احداث و رفع افت ولتاژ بیش از 2 هزار و 500 خانوار با 28 هزار میلیون ریال انجام شد.

همچنین کلنگ پروژه برق‌رسانی به 46 روستای فاقد برق و تامین برق 604 خانوار با 70 هزار میلیون ریال اعتبار توسط استاندار کرمان به زمین زده شد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه