رفتن به بالا
  • Wednesday - 10 August 2016 - 08:51
  • کد خبر : ۴۱۷۳۷
297966

لینک کوتاه:
عضو مجلس خبرگان رهبری:

روی سخن رهبری در برجام نه در تضعیف دولت، بلکه با دشمن است

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دیدگاه من این است که سخنان رهبری فرزانه انقلاب در بحث برجام نه در تضعیف دولت و دست اندرکاران مذاکرات که روی صحبت با دشمنان ایران است. به گزارش هزار نیوز ؛ نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دیدگاه من این است که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دیدگاه من این است که سخنان رهبری فرزانه انقلاب در بحث برجام نه در تضعیف دولت و دست اندرکاران مذاکرات که روی صحبت با دشمنان ایران است.

به گزارش هزار نیوز ؛ نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دیدگاه من این است که سخنان رهبری فرزانه انقلاب در بحث برجام نه در تضعیف دولت و دست اندرکاران مذاکرات که روی صحبت با دشمنان ایران است.

آیت الله حسینی بوشهری روز سه شنبه در نشست با فرماندار و مسئولان شهرستان جم به موضوع برجام و بدعهدی غربی ها پرداخت و گفت: به دشمنان نباید خیلی امید بست چرا که دشمن، دشمن است و نمی خواهد پیام انقلاب ایران اسلامی به جهانیان منتقل شود.

 

وی اضافه کرد: ایران در اجرای تعهدات برجام کوتاهی نکرده اما دشمنان در این زمینه کارشکنی می کنند و تعهدات خود را به درستی اجرا نمی کنند.

 

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به سخنان اخیر رهبری در مورد برجام و انتقاد از بدعهدی غربی ها تصریح کرد: دیدگاه من این است که فرمایشات رهبری فرزانه انقلاب در بحث برجام نه در مقام تضعیف دولت و دست اندرکاران مذاکرات که روی صحبت با دشمنان ایران است و می خواهند به دشمنان پیام بدهند که مسئولان ما کار خود را بر مبنای توافق انجام داده اند چرا شما انجام نمی دهید.

 

وی گفت: دشمنان باید بفهمند که اگر تعهدات را انجام ندهند ایران به شرایط گذشته بازخواهد گشت و آنطور که متخصصان می گویند بازگشت به قبل نیز زیاد طول نخواهد کشید که آن موقع آنها باید به دنبال مابیایند و التماس کنند.

 

حسینی بوشهری در ادامه با تاکید بر همدلی و همراهی برای عمران و آبادانی کشور اظهار امیدواری کرد با همدلی شاهد تحقق انتظار رهبری معظم انقلاب در بحث عمران و آبادنی و تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور باشیم و به حمدالله پیگیری های خوبی نیز در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی دست اندر کاران در حال اجراست.

 

انتهای متن/منبع:ایرنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه