رفتن به بالا
  • Sunday - 14 August 2016 - 12:12
  • کد خبر : ۴۱۸۴۸
تلگرام

لینک کوتاه:

ساخت کانال تلگرامی نخستین قدم برای انتخابات شورای های شهر

برخی افراد با ساخت کانال های شخصی تلگرامی و بیان نظرات خود نخستین قدم ها را برای حضور خود در انتخابات شوراهای شهر آماده کرده اند. به گزارش هزار نیوز ؛ با نزدیک شدن به پایان دوره ی شوراهای شهر و تجربه ی انتخابات مجلس شورای اسلامی مبنی بر استفاده و تاثیر گذاری فضای مجازی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

برخی افراد با ساخت کانال های شخصی تلگرامی و بیان نظرات خود نخستین قدم ها را برای حضور خود در انتخابات شوراهای شهر آماده کرده اند.

به گزارش هزار نیوز ؛ با نزدیک شدن به پایان دوره ی شوراهای شهر و تجربه ی انتخابات مجلس شورای اسلامی مبنی بر استفاده و تاثیر گذاری فضای مجازی به خصوص تلگرام و اینستاگرام در نتیجه ی انتخابات ، افرادی که در ذهن خود نمایندگی مردم را در شوراهای شهر می پرورانند ؛ دست به دامان فضای مجازی شده اند.

رشد روز افزون کانال های شخصی تلگرامی در شهرستان بردسیر نیز بیانگر این مورد است که افرادی گویا در حال آماده شدن برای حضور در عرصه ی انتخابات هستند.

سخنان فراوانی در تمجید و تخریب این نرم افزارها بیان شده است ، اما نکته ی اصلی در دسترس بودن و سهل الوصول بودن تلگرام برای همگان است و همین موضوع دلیلی شده برای حضور حداکثری در این نرم افزارها.

مطالبی که در کانال های تلگرامی شخصی منتشر می شود؛ اکثرا مطالبی است که در بهترین نوع نگاه تنها و تنها یک دیدگاه شخصی است که به دور از هرگونه کارشناسی و با رعایت کمترین میزان نگارش منتشر می شوند ، انتشار اینگونه مطالب و فوروارد آنان در گروه ها و کانال های دیگر نهایتا باعث دیده نشدن سخنان و اظهارات قابل تامل و کارشناسی خواهد شد.

ای کاش افرادی که قصد حضور در انتخابات  شوراها را دارند کمی تامل کنند ، کمی فکر کنند و کمی مشورت ؛ به جای اظهار نظر در هر موردی که هیچ سرچشمه ای از آن ندارند ، به مطالعه و بیان برنامه های خود بپردازند ، قانون شوراها را مطالعه کنند و بدانند وظایف شوراها چیست.

سعی کنند خود و سوابقشان را برای مردم بیان و شفاف کنند ، تلاش کنند دیدگاه سیاسی اصلی خود را بیان کنند و در آخر هم از دادن وعده هایی که هرگز از دستشان بر نمی آید خودداری کنند و تنها در حوزه ی اختیارات یک عضو شورای شهر سخن بگویند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه