رفتن به بالا
  • Sunday - 21 August 2016 - 10:00
  • کد خبر : ۴۱۹۸۰
13950517000198_Test_PhotoA

لینک کوتاه:
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال کرمان عنوان کرد؛

سهم 2.6 درصدی کرمان از تسهیلات رونق تولید در کشور

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان گفت: استان کرمان از پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور سهم 2.6 درصدی دارد. به گزارش هزار نیوز ؛  مهدی حسینی‌نژاد در جلسه کمیته رفع موانع تولید در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان اظهار داشت: از یک هزار و 500 واحد صنعتی و معدنی رصد شده […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان گفت: استان کرمان از پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور سهم 2.6 درصدی دارد.

به گزارش هزار نیوز ؛  مهدی حسینی‌نژاد در جلسه کمیته رفع موانع تولید در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان اظهار داشت: از یک هزار و 500 واحد صنعتی و معدنی رصد شده در شمال استان کرمان، تعداد یک هزار و 200 مورد واحد به صورت فعال و نیمه فعال کار می‌کردند.

وی افزود: براساس مصوبه رفع موانع تولید برای راه‌اندازی واحدهای نیمه فعال و یا با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد قرار شد از طریق سامانه بهین‌یاب تسهیلاتی ارائه شود.

حسینی‌نژاد عنوان کرد: طی سه ماه گذشته 439 واحد از طریق سامانه بهین‌یاب در شمال استان کرمان با مبلغ تسهیلات 630 میلیارد تومان ثبت‌نام کردند که حدود 22 مورد توانستند به قرارداد با بانک برسند و 48 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کنند.

وی ادامه داد: تنها در سه بانک صنعت و معدن، کشاورزی و ملت تسهیلات پرداختی را داشتیم و دیگر بانک‌ها که حدود 18 مورد ثبت‌نام داشتند، خروجی در ارائه تسهیلات نداشتیم.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان گفت: در مقایسه با کل کشور سهم استان کرمان از نظر تعداد در تسهیلات رونق تولید 2.6 درصد است و 5.7 درصد واحدها توانسته‌اند مبالغی تسهیلات دریافت کنند.

وی تصریح کرد: جایگاه استان کرمان از نظر رتبه تسهیلات پرداختی به واحدهای نیمه فعال 19 کشوری است که خوب نیست و باید تعامل بیشتری با بانک‌ها داشته باشیم.

حسینی‌نژاد گفت: طی دو هفته گذشته، بانک کشاورزی، صنعت و معدن و ملت تسهیلات پرداختی خود را سرعت بیشتری داده‌اند.

انتهای متن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه