رفتن به بالا
  • Monday - 29 August 2016 - 11:31
  • کد خبر : ۴۲۲۰۰
13931202000468_PhotoA

لینک کوتاه:
با دستگیری 34 زن و مرد را در حال اعمال خلاف شرع صورت گرفت؛

شناسایی یک مرکز فساد در کرمان/توقیف 12 خودروی لوکس و گرانقیمت

دادستان کرمان از دستگیری 34 زن و مرد در پارتی شبانه خبر داد و گفت: 2 برادر با سوءاستفاده از ثروت و امول خود، منزل خود را به مکانی برای فساد تبدیل کرده بودند. به گزارش هزار نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: اطلاعاتی از سوی ماموران انتظامی استان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دادستان کرمان از دستگیری 34 زن و مرد در پارتی شبانه خبر داد و گفت: 2 برادر با سوءاستفاده از ثروت و امول خود، منزل خود را به مکانی برای فساد تبدیل کرده بودند.

به گزارش هزار نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: اطلاعاتی از سوی ماموران انتظامی استان کرمان مبنی بر اینکه دو برادر با سوءاستفاده از ثروت و اموال خود منزل بزرگ و مجلل‌شان را در قلب شهر به مکان برپایی فسق، فجور، سرو مشروبات الکلی و ارتکاب جرائم دیگر تبدیل کردند، دریافت شد.

وی افزود: پس از بررسی و ارزیابی خبر و صحت آن ماموران نیروی انتظامی با حکم صادره از سوی معاونت دادسرا با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد منزل مذکور شده و 34 زن و مرد را در حالت سرو مشروبات الکلی، رقص، پایکوبی و اعمال خلاف شرع و قانون دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس منتقل کردند.

دادستان کرمان گفت: ابراز رضایت همسایگان و اهالی محل از تعطیلی این مرکز به لحاظ ایجاد مزاحمت‌های مکرر برای مردم از طریق پارتی‌های شبانه در این منزل قابل توجه بود.

سالاری اضافه کرد: در این رابطه یک باب منزل و 12 دستگاه انواع خودرو بعضا لوکس و گرانقیمت و مشروبات الکلی خارجی از متهمان کشف و توقیف و مکان برپایی افعال مجرمانه پلمب شد، همچنین متهمان به اتهامات شرب خمر، ایجاد مزاحمت برای اهالی محل، ارتکاب فعل حرام منجر به جریحه‌دار شدن عفت عمومی و اتهامات دیگر با قرار قانونی در بازداشت به سر می‌برند.

دادستان مرکز استان کرمان ضمن هشدار به مروجان فرهنگ دین‌ستیز غرب بیان کرد: مردم دین‌محور و شهیدپرور استان کرمان که با تقدیم هزاران شهید و سرداران شهید سرافراز و مدافعان حرمش همواره مدافع حریم دین و دیانت در تمام مکان‌ها و زمان‌ها بوده‌اند، اجازه عرض اندام و گسترش فرهنگ منحط غربی را به معدود منحرفان نمی‌دهند.

این مقام ارشد قضائی استان کرمان خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان کرمان با حساسیت انقلابی، اقتدار و صلابت دینی، فرصت جولان را از هنجارشکنان اندک و قلیل سلب خواهد کرد و اجازه نخواهد داد، مرفهان بی‌درد با تکیه بر ثروت‌های نامشروع و بادآورده بر چهره دینی و انقلابی این استان خدشه‌ای وارد سازند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه