رفتن به بالا
  • Sunday - 21 August 2016 - 09:58
  • کد خبر : ۴۱۹۷۹
13940230000248_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس کمیسیون آموزش مجلس:

شکل‌گیری جریان خزنده نفوذ دشمن علیه ملت ایران

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان نفوذ یک جریان خطرناک و خزنده در حال شکل‌گیری توسط دشمنان ملت ایران است.  به گزارش هزار نیوز ؛  محمدمهدی زاهدی در جلسه شورای اداری کرمان با اشاره به در پیش بودن هفته دولت به بیان نقش و ویژگی‌های شهیدان رجایی و باهنر به‌عنوان پیشگامان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان نفوذ یک جریان خطرناک و خزنده در حال شکل‌گیری توسط دشمنان ملت ایران است.

 به گزارش هزار نیوز ؛  محمدمهدی زاهدی در جلسه شورای اداری کرمان با اشاره به در پیش بودن هفته دولت به بیان نقش و ویژگی‌های شهیدان رجایی و باهنر به‌عنوان پیشگامان ایمان در عرصه خدمت و تقواپیشگی در اداره دولت پرداخت.

وی با تشریح شرایط و موضوعات ملی و منطقه‌ای به خدمات صورت گرفته در دوران پس از انقلاب و خدمات بی‌سابقه‌ای که در ایجاد توسعه و رفع محرومیت از چهره دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور صورت گرفته اشاره کرد.

زاهدی عنوان داشت: امروز جریان فکری که شهید باهنر در دو دوره قبل و بعد از انقلاب با همراهی و همفکری یاران و پرورش‌یافتگان امام راحل همچون شهید بهشتی، رهبری و بسیاری از مبارزان فکری انقلاب ایجاد کرد، موجب شده تا نظام ولایت مطلقه فقیه بااقتدار و توان کم‌نظیر شکل گرفته و لحظه لحظه بر نیرو و صلابت آن افزوده شود.

وی با اشاره به شرایط و تحولات منطقه و جهان، جریان نفوذ را یک جریان خطرناک و خزنده در حال شکل‌گیری توسط دشمنان ملت ایران دانست و خاطرنشان کرد: امروز جریان نفوذ در منطقه به‌جد دنبال می‌شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین بخش این نفود در منطقه را گسترش و پیگیری نفوذ در حوزه فرهنگ و مدیران کشور دانست و خواستار دقت و تبعیت مجموعه مدیران استان از فرامین رهبری شد.

فرماندار کرمان با ارائه گزارشی در ارتباط با فعالیت‌های انجام شده و طرح‌های در دست اجرای کرمان و توابع، نکاتی را پیرامون توسعه خدمات و امکانات شهری و روستایی بیان کرد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه