رفتن به بالا
  • Tuesday - 9 August 2016 - 10:55
  • کد خبر : ۴۱۶۶۴
عکس-های-دختران-بی-حجاب-تهرانی-4

لینک کوتاه:
رئيس پليس امنيت عمومي استان خبر داد:

طرح برخورد با بد پوششی در کرمان/برخورد جدی با دور دور كردن خودروها

رئيس پليس امنيت عمومي استان کرمان از اجراي طرح برخورد با ناهنجاري در پوشش و آرايش و ناامن كنندگان امنيت اخلاقي در جامعه خبر داد. به گزارش هزار نیوز ؛ سرهنگ “محمد باقر فلسفي” با اعلام این خبر گفت: به منظور ساماندهي وضعيت حجاب در جامعه و كاهش آسيب هاي اجتماعي و برخورد با متخلفان در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئيس پليس امنيت عمومي استان کرمان از اجراي طرح برخورد با ناهنجاري در پوشش و آرايش و ناامن كنندگان امنيت اخلاقي در جامعه خبر داد.


به گزارش هزار نیوز ؛ سرهنگ “محمد باقر فلسفي” با اعلام این خبر گفت: به منظور ساماندهي وضعيت حجاب در جامعه و كاهش آسيب هاي اجتماعي و برخورد با متخلفان در حوزه پوشش و مقابله با هنجارشكنان در حوزه هاي ديني، اجتماعي و فرهنگي و در اجراي طرح نظارت بر تفرجگاه ها، خيابان‌هاي پر تردد و مراکز خريد و تجاري مستقر در استان طرح مذکور در قالب چند اکيپ نظارتي در نقاط مختلف سطح شهر کرمان به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

وي با اشاره به تهديدات موجود در حوزه عفاف و حجاب و تبليغات گسترده رسانه هاي غربي در شبکه هاي ماهواره اي و فضاي مجازي، هدف اصلي از اجراي اين طرح مقابله با ناهنجاري هاي اجتماعي، ارتقاء احساس امنيت اجتماعي و گسترش عفاف و حجاب در جامعه عنوان كرد و گفت: برابر ضوابط اختصاصي، گشت هاي امنيت اخلاقي پليس در تفرجگاه ها و خيابان‌هاي پر تردد و مراکز خريد و تجاري مستقرند تا با بدپوششان، ‏بدحجابان و کساني که کشف حجاب کرده و عفت عمومي را جريحه‌دار مي‌‌کنند، برخوردي قاطع و قانوني داشته باشند.

فلسفي با اشاره به اينکه تذکر لساني از اولويت هاي پليس در برخورد با ناهنجاري هاي اجتماعي است عنوان کرد: با توجه به شرايط موجود در جامعه تذكر لساني اثر بخشي بيشتري مي تواند به همراه داشته باشد.

رئيس پليس امنيت عمومي استان خاطر نشان کرد: برخورد با جرايم مشهود و ‏توقيف خودروهايي که سرنشينان آن کشف حجاب کرده اند يکي از اهداف اصلي اين طرح ذکر شده که در اين رابطه هماهنگي هاي لازم با مراجع قضائي به عمل آمده است.

فلسفي با اشاره به اينكه پليس در مقابل ناهنجاري هاي اجتماعي با تمام توانمندي خود مي ايستد به عموم مردم هشدار داد و گفت: گشت هاي امنيت اخلاقي با برهم زنندگان امنيت رواني جامعه و هنجارشكنان و مظاهر علني فساد ، دور دور كردن خودرو ها، آلودگي هاي صوتي به طور جد برخورد خواهد كرد.

 

انتهای متن/منبع:ایسنا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه