رفتن به بالا
  • Monday - 15 August 2016 - 11:38
  • کد خبر : ۴۱۸۹۲
IMG_0255

لینک کوتاه:
با مشارکت 180 دانش آموز؛

طرح هجرت در  15 مدرسه ی شهرستان بردسیر در حال برگزاری است

طرح هجرت در 15 مدرسه ی شهرستان بردسیر با مشارکت بیش از 180 دانش آموز در حال اجراست. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ محمد کاظمی نژاد مدير آموزش و پرورش شهرستان بردسیر  در رابطه با برگزاری طرح هجرت 3 در شهرستان بردسیر گفت: طرح هجرت 3 در 15 مدرسه ی شهرستان بردسیر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

طرح هجرت در 15 مدرسه ی شهرستان بردسیر با مشارکت بیش از 180 دانش آموز در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ محمد کاظمی نژاد مدير آموزش و پرورش شهرستان بردسیر  در رابطه با برگزاری طرح هجرت 3 در شهرستان بردسیر گفت: طرح هجرت 3 در 15 مدرسه ی شهرستان بردسیر با مشارکت 180 دانش آموز در حال اجرا است.

وی طرح هجرت 3 را مکمل پروژه مهر دانست و بیان داشت : طرح هجرت3 یکی از برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان است که با هدف زیبا و شاداب سازی مدارس ، مرمت و بازسازی فضاهای آموزشی و تعمیرات میز و نیمکت مدارس با همکاری بسیج و آموزش و پرورش با حضور دانش آموزان برگزار میشود که به نوعی اهداف پروژه مهر را در مدارس دنبال می کند تا سال تحصیلی پر نشاطی را آغاز کنیم .

 

کاظمی تصریح کرد :  در طرح هجرت 3 امسال ، 15 مدرسه  با مشارکت 180 دانش آموز و 15 مربی و استاد کار با رعایت اصل ” اقتصاد مقاومتی “بهسازی و زیباسازی می شود که برای دانش آموزان شرکت کننده در این طرح نیز فرصتی فراهم می شود تا در کنار تحصیل در زمینه های طراحی، نقاشی ساختمان، جوشکاری، نجاری و … فعالیت نمایند و از استاد کاران ماهر که حضوردارند ، این گونه مهارتها را کسب نمایند .

لازم به ذکر است؛  طرح هجرت 3 از ابتدای تیر ماه آغاز شده و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و در حال حاضر  مدارس امام خمینی (ره) ، پروین اعتصامی ، شهیدطالقانی و شهید کلانتری نارپ میزبان دانش آموزان شرکت کننده در این طرح می باشند.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه