رفتن به بالا
  • Monday - 15 August 2016 - 10:08
  • کد خبر : ۴۱۸۷۹
2006991463-parsnaz-ir

لینک کوتاه:

طنز؛ شرط جدید برگزاری کنسرت

 چند روز پیش که کنسرت کاوه آفاق برگزار شد خبری دهان به دهان پیچید که وزیر ارشاد و وزیر کشور بلند شدن دو تایی رفتن کنسرت و میتی کومون وار یه چیزی از جیب شون درآوردن و گفتن: این دستور مامور مخصوص حاکم بزرگ میتی کومان است، احترام بگذارید. بعد لغوکننده ها هم زانو زدن […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 چند روز پیش که کنسرت کاوه آفاق برگزار شد خبری دهان به دهان پیچید که وزیر ارشاد و وزیر کشور بلند شدن دو تایی رفتن کنسرت و میتی کومون وار یه چیزی از جیب شون درآوردن و گفتن: این دستور مامور مخصوص حاکم بزرگ میتی کومان است، احترام بگذارید. بعد لغوکننده ها هم زانو زدن و گفتن لطفا ما رو عفو بفرمایید قربان. که بعدا معلوم شد شایعه ای بیش نبوده و کنسرت هم بدون مشکل برگزار شده.

به گزارش هزار نیوز ؛ آیدین سیارسریع در وبسایت چیزنا نوشت: چند روز پیش که کنسرت کاوه آفاق برگزار شد خبری دهان به دهان پیچید که وزیر ارشاد و وزیر کشور بلند شدن دو تایی رفتن کنسرت و میتی کومون وار یه چیزی از جیب شون درآوردن و گفتن: این دستور مامور مخصوص حاکم بزرگ میتی کومان است، احترام بگذارید. بعد لغوکننده ها هم زانو زدن و گفتن لطفا ما رو عفو بفرمایید قربان. که بعدا معلوم شد شایعه ای بیش نبوده و کنسرت هم بدون مشکل برگزار شده.

 

حالا به این که این شایعات از کجا در میاد کاری ندارم، نکته جالب اینجاست که ما در مورد شایعه بودن این نوع خبرها هیچ تردیدی نمی کنیم. این نشون میده در مملکت ما جذابیت ها همچنان حفظ شده و هنوز وقوع هر چیزی ممکن است. یعنی واقعا ممکنه وزیر ارشاد به وزیر کشور بگه عبدالرضا امشب کنسرت کاوه آفاقه، بیا بریم جلوی لغوشو بگیریم. رحمانی فضلی هم بگه پایه ام داداش بریم.اونوقت سوالی که مطرحه اینه که در ذهن شایعه ساز عزیز چرا این دو بزرگوار با هم رفتن؟ آفرین! چون وزیر ارشاد پیش خودش گفته من تک و تنها بلند شم برم اونجا کسی به حرف من اجازه برگزاری کنسرت نمیده که.
باید یه عنصر خطرناک هم با خودم ببرم. از همین رهگذر اول زنگ زده به مهدی گاوزن و اسمال سگدست و رفقا، اینا هم گفتن داداش کار فرهنگی آخر و عاقبت نداره. تو هم کم کم از این فاز بیا بیرون. در نهایت به رحمانی فضلی رضایت داده و با هم رفتن. حالا فرض کنید همین کار تبدیل به رویه بشه. یعنی کنسرت ها تنها در صورتی برگزار بشه که حداقل دو تا آدم متنفذ توش حضور داشته باشن. در همین راستا به مکالمه زیر که بین خواننده و برگزارکننده کنسرت انجام شده توجه کنید:
– شهرام چی شد؟ جور کردی؟
+ چی رو؟
– چی رو چیه؟ بگو کیو!
+ بابا تو منو چی فرض کردی؟ من یه عمر آبرومندانه زندگی کردم.
– بابا اون دو نفرو میگم!
+ آهااان! چرا داداش. جور کردم. وزیر کشاورزی و معاونش.
– تو روحت شهرام. وزیر کشاورزی به چه درد من می خوره؟
+ نمی خوره؟
– بیل و داس و این جور چیزا همراهشونه؟
+ بیل چیه؟ طرف وزیره.
– پس چه جوری میخواد جلوی اینا رو بگیره؟
+ نمی دونم. گفتم صحبت می کنه.
– نه آقا نمیخواد. کنسلش کن. دیگه چی داری؟
+ بذار ببینم … رئیس دولت اصلاحات خوبه؟
– شهرام حالت خوبه؟ اون بنده خدا بیاد که خودشم با کنسرت ما می زنن لغو می کنن.
+ اوکی. اوکی. بان کی مون چطور؟
– اونم که فقط ابراز نگرانی می کنه.
+ علم الهدی؟
– این که خودش لغو می کنه!
+ امیرحسین علم الهدی. مدیر اجرایی هنر و تجربه.
– همه توانت همین بود شهرام؟
+ شرمنده ام، من نهایت تلاشمو کردم.
– باشه. این کنسرت که لغو شد. ایشالا کنسرت های بعدی.
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه