رفتن به بالا
  • Monday - 22 August 2016 - 10:56
  • کد خبر : ۴۲۰۰۲
2

لینک کوتاه:
رئیس اداره ی محیط زیست شهرستان بردسیر بیان کرد:

ماجرای استقبال آهوان دشت بیدوئیه بردسیر از خدام امام رضا (ع) + فیلم

رئیس اداره ی محیط زیست شهرستان بردسیر گفت: ساعت 6 صبح به اتفاق خدام حرم رضوی وارد منطقه شدیم و به محض ورود به پاسگاه با جمعیتی بیش از 200 راس آهو مواجه شدیم ؛ دیدن این جمعیت آهو آنهم در اطراف پاسگاه  بی سابقه بود ؛  انگار که آهوان به استقبال خادمان امام رضا آمده بودند. […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس اداره ی محیط زیست شهرستان بردسیر گفت: ساعت 6 صبح به اتفاق خدام حرم رضوی وارد منطقه شدیم و به محض ورود به پاسگاه با جمعیتی بیش از 200 راس آهو مواجه شدیم ؛ دیدن این جمعیت آهو آنهم در اطراف پاسگاه  بی سابقه بود ؛  انگار که آهوان به استقبال خادمان امام رضا آمده بودند.

سرخوش رئیس اداره ی محیط زیست شهرستان بردسیر در گفتگو با خبرنگار هزار نیوز در بردسیر در رابطه با حضور خادمان حرم امام رضا(ع) در منطقه ی حفاظت شده ی بیدوئیه شهرستان بردسیر گفت: به طور میانگین بیشترین میزان بازدیدکنندگان از این منطقه مسئولان استانی و شهرستانی و دانشگاه ها و برخی موسسات هستند.

وی ادامه داد: آهوان منطقه ی بیدوئیه بیشتر در مسیرهای آب در تردد هستند که فاصله ی آن با پاسگاه حداقل 5 تا 6 کیلومتر است ؛  8 تانکر آبشخور در این منطقه وجود دارد و تقریبا در کنار هر آبشخوری بین 30 تا 60 آهو مشاهده می شود.

سرخوش در رابطه با حضور خدام حرم امام رضا (ع) در منطقه ی حفاظت شده ی بیدوئیه نیز گفت: ساعت 6 صبح به اتفاق خدام حرم رضوی وارد منطقه شدیم و به محض ورود به پاسگاه با جمعیتی بیش از 200 راس آهو مواجه شدیم.

وی افزود: دیدن این جمعیت آهو آنهم در اطراف پاسگاه  بی سابقه بود ؛  انگار که آهوان به استقبال خادمان امام رضا آمده بودند.

رئیس اداره محیط زیست شهرستان بردسیر با تاکید بر اینکه این رفتار آهوان بی سابقه بوده است ، بیان داشت: این رفتار بر می گردد به اعتقادات ما که امام رضا (ع) را ضامن آهو می دانیم ؛ این حیوان این موضوع را درک می کند و این که امروز کسانی میایند که منتسب به ضامنشان هستند.

وی در رابطه با واکنش خدام در مواجهه با این صحنه و حضور آهوان گفت: خدام دلشون نمی خواست منطقه را ترک کنند و می خواستند که در منطقه حضور داشته باشند.

در ادامه تصاویر و ویدئوی حضور خدام رضوی در منطقه ی حفاظت شده ی بیدوئیه را مشاهده می کنید:

 


1

2

3انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه