رفتن به بالا
  • Wednesday - 31 August 2016 - 17:21
  • کد خبر : ۴۲۲۲۷
IMG01160233

لینک کوتاه:

 نجومی‌بگیران اگر دریافت‌های غیرقانونی‌شان را نپردازند باید محکوم شوند/ قوه قضاییه ورود کند

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی گفت: افراد متخلف چنانچه دریافت‌های غیرمتعارف و غیرقانونی خود را پرداخت نکنند باید محکوم شوند. به گزارش هزار نيوز ؛ حجت‌الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه اگر شخصی در یک سازمانی حقوقی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی گفت: افراد متخلف چنانچه دریافت‌های غیرمتعارف و غیرقانونی خود را پرداخت نکنند باید محکوم شوند.

به گزارش هزار نيوز ؛ حجت‌الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه اگر شخصی در یک سازمانی حقوقی غیرعادلانه گرفته، درست نیست که یک صفی درست کرده و دادگاه چوب و شلاق بیاوریم، باید به ریشه آن بپردازیم؛ اظهار داشت: اصلاحیه ماده ۲۴۱ قانون تجارت تصریح دارد کسانی که دریافت غیرمتعارف داشته باشند متخلف بوده و به پرداخت معادل آنچه  که دریافت کرده‌اند محکوم می‌شوند.

وی افزود: یعنی متخلفان علاوه بر آنکه باید آنچه که دریافت کرده‌اند را باید بپردازند، معادل آن را هم باید بپردازند.

نوروزی با تأکید بر اینکه از نظر قانونی افراد دریافت‌کننده حقوق‌های نجومی متخلف محسوب می‌شوند، بیان داشت: قوه قضاییه باید در این موضوع ورود کند؛ به‌طور مثال اگر این افراد ۲ میلیارد گرفته‌اند باید ۴ میلیارد از آنها باز پس گیرند؛ یعنی ۲ میلیارد به‌عنوان آنچه که دریافت کرده‌اند و ۲ میلیارد به عنوان مجازات.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خاطرنشان کرد: افراد متخلف چنانچه دریافت‌های غیرمتعارف و غیرقانونی خود را پرداخت نکنند باید محکوم شوند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه