رفتن به بالا
  • Monday - 15 August 2016 - 10:20
  • کد خبر : ۴۱۸۸۷
82187626-70936652

لینک کوتاه:
استاندار کرمان مطرح کرد:

پیگیری کارخانه هایی در بردسیر برای تامین نیازهای کارخانه های موجود

علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان گفت : اقتصاد مقاومتی به این معناست که کالایی را می شود در داخل استان تولید کرد، از خارج استان وارد نکنیم ؛ در شهرستان های سیرجان و بردسیر هم کارخانه هایی که بتوانند نیازهای کارخانه های موجود را فراهم کنند، پیگیری می کنیم. به گزارش خبرنگار  هزار نیوز  در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان گفت : اقتصاد مقاومتی به این معناست که کالایی را می شود در داخل استان تولید کرد، از خارج استان وارد نکنیم ؛ در شهرستان های سیرجان و بردسیر هم کارخانه هایی که بتوانند نیازهای کارخانه های موجود را فراهم کنند، پیگیری می کنیم.

به گزارش خبرنگار  هزار نیوز  در بردسیر ؛  علیرضا رزم حسینی در بازدید از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت : نباید اینگونه باشد که تقاضا در استان کرمان و عرضه در استان دیگری باشد.
وی تاکید کرد: ظرفیت های استان کرمان را در حوزه تامین کالا و خدمات به ما معرفی کنید و ما هم تک تک شرکت های استان را به دستگاه های اجرایی معرفی می کنیم.
استاندار کرمان ادامه داد: قرار نیست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای مردم اشتغال ایجاد کند بلکه قرار است این وزارتخانه برای مردم زمینه های ایجاد اشتغال را فراهم کند.
وی گفت: دولت ها باید تسهیل کننده کارها برای ایجاد اشتغال باشند.
رزم حسینی بیان کرد: اشتغال از موارد بسیار اساسی است و می طلبد تشکل های کارگری با مطالبه گری بیشتری امور مربوط به اشتغال را دنبال کنند.
وی علت حضور خود در دستگاه های اجرایی استان را آشنایی بیشتر با نوع فعالیت ها و عملکرد این دستگاه ها عنوان کرد و افزود: دولت یازدهم به شدت پیگیر ایجاد اشتغال در کشور است.
استاندار کرمان خاطرنشان کرد: دولت به دنبال این است که با اختصاص تسهیلات به واحدهای نیمه فعال، بتواند موجبات فعال شدن این صنایع را فراهم کند.
وی با بیان اینکه اغلب مردم از حق و حقوق خود آگاه نیستند گفت: در پرداخت بیمه بیکاری نباید سختگیری شود و نیاز است مسئولان مربوط به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.
رزم حسینی بر لزوم مطالبه گری هرچه بیشتر تشکل ها تاکید کرد و افزود: خوشبختانه بسیاری از کارهای استان را با همین شرایط فعلی به جلو می بریم.
وی درباره طرح تکاپو با اشاره به تقسیم استان به هشت منطقه اقتصادی بیان کرد: با مدیران مناطق هشتگانه در این خصوص جلساتی برگزار شود.
استاندار کرمان گفت: با توجه به گستردگی و وسعت استان کرمان، مجبور هستیم این استان را اولویت بندی کنیم.
وی تصریح کرد: در حال حاضر در بسیاری از مناطق هشتگانه کارها شروع شده و روال خوبی را طی می کنند.
رزم حسینی افزود: در منطقه بم و شهرستان های تابعه نیز به زودی کارهای خوبی شروع خواهد شد.
وی گفت: در شهرستان های سیرجان و بردسیر هم کارخانه هایی که بتوانند نیازهای کارخانه های موجود را فراهم کنند، پیگیری می کنیم.
محمدرضا فتوت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار، رضا سنجری مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری کرمان و جمعی از مدیران استانی در این بازدید، استاندار کرمان را همراهی کردند.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه