رفتن به بالا
  • Wednesday - 31 August 2016 - 17:28
  • کد خبر : ۴۲۲۲۸
ContentImages_27555

لینک کوتاه:
با حضور استاندار كرمان ؛

چهارمین کارگاه قالی دستباف ستاد عتبات عالیات کرمان در بردسير افتتاح شد

چهارمین کارگاه قالی دستباف ستاد عتبات عالیات استان کرمان با حضور 50 بافنده و 45 دار قالی در بردسیر به بهره‌برداری رسید تا بافت قالی دستباف صحن حضرت زهرا (س) انجام شود. به گزارش خبرنگار هزار نيوز در بردسير ؛ چهارمین کارگاه قالی دستباف ستاد عتبات عالیات با حضور علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان و مسؤولان استانی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

چهارمین کارگاه قالی دستباف ستاد عتبات عالیات استان کرمان با حضور 50 بافنده و 45 دار قالی در بردسیر به بهره‌برداری رسید تا بافت قالی دستباف صحن حضرت زهرا (س) انجام شود.

به گزارش خبرنگار هزار نيوز در بردسير ؛ چهارمین کارگاه قالی دستباف ستاد عتبات عالیات با حضور علیرضا رزم‌حسینی استاندار کرمان و مسؤولان استانی و شهرستانی در بردسیر افتتاح شد.

استاندار کرمان در حاشیه این مراسم گفت: کارگاه‌های قالی دستباف ستاد عتبات عالیات با بهره‌گیری از روش‌های نوین در استان کرمان احداث می‌شوند که سلامت بافندگان حفظ می‌شود و سرعت و دقت هم افزایش می‌یابد.

علیرضا رزم‌حسینی ابراز داشت: با توجه به ارائه نقشه جدید برای بافت قالی کرمان در کارگاه‌های ستاد عتبات عالیات باید عنوان مناسبی برای این نقشه انتخاب شود.

به گزارش فارس، چهارمین کارگاه قالی دستباف ستاد عتبات عالیات استان کرمان با حضور 50 بافنده و 45 دار قالی در بردسیر به بهره‌برداری رسید تا بافت قالی دستباف صحن حضرت زهرا (س) انجام شود.

 

انتهاي متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه