رفتن به بالا
  • Saturday - 27 August 2016 - 10:12
  • کد خبر : ۴۲۰۵۵
image_fullsize_53f1a190-aeb9-4b00-a3e1-4e90ba0458c1_db6a654c-30d4-4aa8-b530-a99de316eff4_main-300x

لینک کوتاه:
حسن پور بیگلری:

گرانی ها در بازار مواد غذایی مهار شود

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از گرانی در بازار مواد غذایی،گفت: باید سیاست های خروج از رکود به نحوی اجرایی شود که به رشد نرخ تورم و گرانی کالا و خدمات منجر نشود. به گزارش هزار نیوز  ؛ شهباز حسن پور بیگلری درگفت وگویی درخصوص گرانی مواد غذایی،گفت: دولت در زمینه […]

به گزارش هزار نیوز ؛
عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از گرانی در بازار مواد غذایی،گفت: باید سیاست های خروج از رکود به نحوی اجرایی شود که به رشد نرخ تورم و گرانی کالا و خدمات منجر نشود.

به گزارش هزار نیوز  ؛ شهباز حسن پور بیگلری درگفت وگویی درخصوص گرانی مواد غذایی،گفت: دولت در زمینه کنترل نرخ بالای تورم اقدام قابل قبولی داشته و باید این سیاست ادامه یابد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:یکی از مطالبات مردم این است که طعم خوش کنترل نرخ تورم در سفره ها و وضعیت معیشتی آنها نیز احساس شود.

این نماینده مردم درمجلس دهم،افزود: در ماه های اخیر قیمت برخی مواد غذایی افزایش قابل توجهی داشته است که باید دولت و نهادهای نظارتی به این وضعیت رسیدگی جدی کنند.

دولت تدبیر و امید بازارها را کنترل کند

حسن پور  بیگلری با انتقاد از گرانی در بازار مواد غذایی،افزود: باید سیاست های خروج از رکود به نحوی اجرایی  شود که به رشد نرخ تورم و گرانی کالا و خدمات منجر نشود.

وی با بیان اینکه گرانی در بازار مواد غذایی نرخ تورم مهار شود، ادامه داد: دولت تدبیر و امید باید با اتخاذ تدابیر و سیاست های اقتصادی مناسب، بازارها را کنترل کند.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، افزود: گرانی اقلام سبد مصرفی مردم شرایط معیشتی خانوارها را با مشکل روبرو کرده و نکته دیگر اینکه هزینه اجاره بهای مسکن بخش قابل توجهی از درآمد خانورها را به خود اختصاص می دهد،بنابراین باید مشکلات مردم رفع شود.

انتهای متن/منبه:خانه ملت

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه