رفتن به بالا
  • Tuesday - 9 August 2016 - 10:09
  • کد خبر : ۴۱۶۵۱
IMG17423217

لینک کوتاه:
بیژن نوباوه:

۸۰ درصد اطلاعات محرمانه کشور از طریق رسانه‌ها به دست دشمن می‌رسد

خبرنگار سابق صدا و سیما و نماینده ادوار مجلس گفت: در همه کشورهای غربی مردم برای خود و خانوادها حریم خصوصی قائل هستند اما متاسفانه این مرزها در ایران تا حدود زیادی از میان رفته است.  به گزارش هزار نیوز ؛  بیژن نوباوه روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به میزبانی بسیج رسانه سپاه نینوا […]

به گزارش هزار نیوز ؛

خبرنگار سابق صدا و سیما و نماینده ادوار مجلس گفت: در همه کشورهای غربی مردم برای خود و خانوادها حریم خصوصی قائل هستند اما متاسفانه این مرزها در ایران تا حدود زیادی از میان رفته است.

 به گزارش هزار نیوز ؛  بیژن نوباوه روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار به میزبانی بسیج رسانه سپاه نینوا گلستان در گرگان اظهار کرد: دشمنان به صورت مداوم در حال رصد اخبار رسانه ها، سایت ها و شبکه های مجازی هستند و اخبار مورد دلخواه خود مانند اطلاعات صنایع و نیروگاه ها که همه روزه منتشر می شود را جمع آوری و در زمان مورد نیاز برای بهره برداری استفاده می کنند.
وی بیان کرد: دشمنان علاوه بر رصدهای مستمر، افرادی را در رسانه ها و نشریات دارند که از حضور آن ها برای کسب آمار و اخبار استفاده می کنند و بیش از ۸۰ درصد اطلاعات محرمانه کشور از طریق اخبار منتشره در رسانه ها به دست دشمنان نظام می رسد.
نوباوه ادامه داد: انگلستان در طول تاریخ صدمات و آسیب های زیادی را به ایران و جامعه بزرگ اسلامی وارد کرده و رد پای این کشور در همه جنگ های رخ داده میان مذاهب و ادیان به خوبی روشن و آشکار است.
وی ظهور داعش را محصول تفکرات ضداسلامی انگلستان دانست و گفت: بر خلاف تصور عمومی آمریکا فقط تامین کننده منابع مالی گروهک داعش است و مسئولیت ایجاد، اندیشه ها و تفکرات آن بر عهده انگلستان است.
نماینده سابق مجلس بیان کرد: دشمن در سال های اخیر و با پی بردن به قدرت فراوان نظامی ایران به این نتیجه رسیده که با راه حل های نظامی قادر به شکست کشورمان نیست و برای رسیدن به اهدافش باید از روش های دیگری استفاده کند.
نوباوه ادامه داد: آن ها اگر چه همواره از تهدید به حمله و از بین بردن ایران سخن می گویند اما تردیدی وجود ندارد که اگر دشمنان از پیروزی خود در نتیجه جدال با ایران مطمئن بودند، این اقدام را به تعویق نمی انداختند.
وی گفت: آن ها می دانند که ایران به یکی از قدرت های بزرگ دنیا در تولید علم، نانوتکنولوژی، انرژی هسته ای و موارد دیگر تبدیل شده و به همین دلیل می کوشند مانع دستیابی بیشتر کشورمان به پیشرفت های بیشتر شوند.
وی بیان کرد: در سال های اخیر دشمن روش نبرد و جدال با ایران را تغییر داده و به جای حضور در میادین جنگی به دنبال استحاله فرهنگی جوانان است.
نوباوه با انتقاد از بدحجابی ها در کشور اظهار کرد: سال ها در کشور آمریکا مشغول انجام کار گزارشگری برای صدا و سیمای ایران بودم اما در همه آن سال ها این گونه ولنگاری و بی بند و باری را مشاهده نکردم.
وی افزود: یکی از نتایج قطعی و تبعات این گونه رفتارهای ضدارزشی و اسلامی افزایش فراوان آمار طلاق و بی رغبتی خانواده ها به فرزند آوری است.
وی ادامه داد: در سال های اول پیروزی انقلاب نرخ رشد جمعیت کشور هفت درصد بود اما در زمان حاضر این رقم به صفر رسیده و این شرایط همان روند مطلوب و دلخواه دشمنان برای وارد کردن آسیب جدی به بدنه و پیکره نظام است.
نوباوه ادامه داد: دشمن با سردادن شعارهای روشنفکرمآبانه به دنبال جلب نظر مردم و بخصوص نسل جوان است تا آن ها را هر چه بیشتر به افکار و اندیشه های خود نزدیک و به بهره برداری از آنان بپردازد.
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ورود بیش از حد انتظار شبکه های اجتماعی در زندگی مردم را یکی از عوامل وارد کردن آسیب به ساختار جامعه و خانواده ها دانست و گفت: در همه کشورهای غربی مردم برای خود و خانوادها حریم خصوصی قائل هستند اما متاسفانه این مرزها در ایران تا حدود زیادی از میان رفته است.
نوباوه گفت: مطابق فرمایش مقام معظم رهبری مهم تر از فن آوری هسته ای اصلاح سبک زندگی مورد نیاز جامعه ایرانی است که رسانه ها می توانند بیش از همیشه در راه تحقق این خواسته تلاش کنند.
انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه