رفتن به بالا
  • Monday - 15 August 2016 - 12:04
  • کد خبر : ۴۱۹۰۷
1425988608758_111

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر خبر داد:

امضاء 15 تفاهم نامه در راستای طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان بردسیر

جواد صادقی فرماندار بردسیر گفت: در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی پانزده تفاهم نامه در شهرستان بردسیر امضاء شده است که پنج تفاهم نامه اقتصادی به مرحله ی بهره برداری رسیده است. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در جلسه ی ستاد بزرگداشت هفته ی دولت ضمن از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جواد صادقی فرماندار بردسیر گفت: در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی پانزده تفاهم نامه در شهرستان بردسیر امضاء شده است که پنج تفاهم نامه اقتصادی به مرحله ی بهره برداری رسیده است.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در جلسه ی ستاد بزرگداشت هفته ی دولت ضمن از توسعه ی و پیشرفت چشمگیر در روستاهای شهرستان بردسیر سخن گفت و بیان کرد: در دولت یازدهم در اکثریت روستاهای بالای ده خانوار زیر ساخت ها فراهم شده است.

 

وی ادامه داد: جلوگیری از مهاجرت و افزایش نرخ رشد جمعیت در روستاهای شهرستان بردسیر با ارائه ی خدمات رفاهی و مطلوبتر امکان پذیر خواهد بود.

 

صادقی فرماندار بردسیر ، با اشاره به اینکه در شهرستان بردسیر به شعار هر روستا یک محصول و در خانه یک کارخانه نزدیک شده ایم ، بیان داشت: در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی پانزده تفاهم نامه در شهرستان بردسیر امضاء شده است.

 

وی تاکید کرد: از پانزده تفاهم نامه ی امضاء شده پنج تفاهم نامه اقتصادی به مرحله ی بهره برداری رسیده است.

 

لازم به ذکر است ؛ در این جلسه کمیته های اجرایی بزرگداشت هفته ی دولت تشکیل و وظایف آنان ابلاغ شد.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه