رفتن به بالا
  • Saturday - 24 September 2016 - 12:11
  • کد خبر : ۴۲۷۲۲
contentimages_29648

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر در مراسم آغازین مدارس:

آمار پایه و اساس برنامه ریزی های کلان و خرد کشور است

فرماندار بردسیر در مراسم آغاز سال تحصیلی گفت: پایه و اساس برنامه ریزی های کلان و خرد کشور آمار است و از عموم مردم خدرخواست می شود با مشارکت دراین طرح بزرگ ملی و ثبت نام اینترنتی مسئولان را جهت برنامه ریزی هرچه بهتر برای آینده شهرستان یاری نمایند. مجید نجف پور فرماندار شهرستان بردسیر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر در مراسم آغاز سال تحصیلی گفت: پایه و اساس برنامه ریزی های کلان و خرد کشور آمار است و از عموم مردم خدرخواست می شود با مشارکت دراین طرح بزرگ ملی و ثبت نام اینترنتی مسئولان را جهت برنامه ریزی هرچه بهتر برای آینده شهرستان یاری نمایند.

مجید نجف پور فرماندار شهرستان بردسیر در مراسم آغاز سال تحصیلی در مدرسه ی فرزانگان ؛ ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته ی دفاع مقدس گفت: بزرگداشت هفته ی دفاع مقدس بسیار اهمیت دارد.

وی با اشاره به شرکت همگان در سرشماری نفوس و مسکن ، بیان داشت: پایه و اساس برنامه ریزی های کلان و خرد کشور آمار است.

فرماندار بردسیر افزود: اعتبارات درحوزه های مختلف عمرانی ،فرهنگی و…براساس سرانه جمعیت توزیع می شود لذا  ثبت اماردقیق میتواند مدیران و برنامه ریزان را درجهت توزیع عادلانه این اعتبارات کمک کند.

نجف پور از عموم مردم خواست با مشارکت دراین طرح بزرگ ملی و ثبت نام اینترنتی مسئولان را جهت برنامه ریزی هرچه بهتر برای آینده شهرستان یاری نمایند.

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه