رفتن به بالا
  • Tuesday - 6 September 2016 - 10:31
  • کد خبر : ۴۲۳۵۳
شطرنج-1

لینک کوتاه:

افتخار آفرینی بردسیری ها در مسابقات قهرمانی شطرنج کرمان

ورزشکاران بردسیری در رده های سنی مختلف موفق به افتخار آفرینی در مسابقات قهرمانی شطرنج کرمان شدند. به گزارش هزار نیوز ؛ مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی استان کرمان با حضور 79 شرکت کننده در دو گروه دختران و پسران طی روزهای 10 تا 12 شهریورماه برگزار شد. این مسابقات در 4 رده ی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

ورزشکاران بردسیری در رده های سنی مختلف موفق به افتخار آفرینی در مسابقات قهرمانی شطرنج کرمان شدند.

به گزارش هزار نیوز ؛ مسابقات شطرنج قهرمانی رده های سنی استان کرمان با حضور 79 شرکت کننده در دو گروه دختران و پسران طی روزهای 10 تا 12 شهریورماه برگزار شد.

این مسابقات در 4 رده ی سنی 8-10-12-14 سال و در مجموع دختران و پسران در 8 رده برگزار شد.

در این دوره از مسابقات شرکت کنندگانی ازشهرستان های کرمان، سیرجان،رفسنجان، جیرفت، بردسیر، شهربابک و شهر سرچشمه نیز حضور داشتند .

سرداور مسابقات آقای امیر اسد رییسی از کرمان کار قضاوت مسابقات را بر عهده داشت.

در رده ی 8 سال پسران امیرحسین بیرمی نیا از بردسیر به مقام نخست رسید ، یاسین رضایی از کرمان دوم شد و متین مولایی نسب از سرچشمه به مقام سوم رسید

در رده10سال حسین محمدی اکبرآبادی از کرمان اول شد، امیرمهدی نویدی از سیرجان به مقام نایب قهرمانی رسید، رادمهر امیری از کرمان سوم شد.

در رده12 سال پسران ،پویا ناظمی از کرمان ، امیر حسین نادری از بردسیر دوم شد و سبحان یاعباسی از کرمان سوم شد

در رده 14 سال پسران : امیررضا امیر شمسی از کرمان اول شد و ، امیر کمالی از رفسنجان و محمد مهدی علیزاده از رفسنجان دوم و سوم شدند.

در قسمت دختران و در رده 8 سال : المیرا بیرمی نیا از بردسیر وساینا سعدلو پاریزی از سرچشمه وعطیه السادات حسینی از بردسیربه مقام های اول تا سوم رسیدند.

در رده ی 10 سال دختران صبا شجاعی باغینی از کرمان اول شد زهرا مختاری از سیرجانبه مقام دوم رسیدو زینب مختاری از سیرجان سوم شد.

در رده سنی 12 سال دختران نیز ماندانا ایرانمنش از کرمان و آیدا کریم دادی از کرمان وزهره دهقان از کرمان به مقام های اول تا سوم این رقابت ها دست یافتند.

در رده ی 14 سال دختران علیا تبری از کرمان به مقام قهرمانی رسید،غزل گلزاری از سیرجان به مقام نایب قهرمانی رسید و زهرا کردستانی سوم شد.

 

انتهای پیام/ی

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه