رفتن به بالا
  • Monday - 19 September 2016 - 08:38
  • کد خبر : ۴۲۶۲۹
img00014162

لینک کوتاه:
شریعتمداری:

امروز به جای فتح الفتوح می‌گویند با برجام سایه جنگ را از کشور برداشتیم

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: این روزها دیگر حرفی از فتح الفتوح بودن برجام نمی زنند بلکه می گویند سایه شوم جنگ را از سر کشور برداشته ایم. حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان عصر امروز با حضور در همایش بزرگ خسارت محض که در حوزه هنری برگزار شد، اظهار داشت: دوستان ما توصیه حکیمانه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: این روزها دیگر حرفی از فتح الفتوح بودن برجام نمی زنند بلکه می گویند سایه شوم جنگ را از سر کشور برداشته ایم.

حسین شریعتمداری، مدیر مسئول روزنامه کیهان عصر امروز با حضور در همایش بزرگ خسارت محض که در حوزه هنری برگزار شد، اظهار داشت: دوستان ما توصیه حکیمانه حضرت امام که هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید را فراموش کرده اند یا بهتر بگویم کنار گذاشته اند اما نظر امام فراموش شدنی نبود سکه رایج بود.

 

وی افزود: سکه رایج را نمی شود کنار گذاشت بلکه برای کنار گذاشتن آن باید سکه تقلبی ضرب کرد لذا سکه تقلبی ضرب کردند. گفتند امام هم معتقد به شعار مرگ بر آمریکا نبود چون عاشورا همه چیز ما بود گفتند پیام عاشورا هم مذاکره بود نهیب امام حسین علیه السلام را بر سر عمربن سعد مذاکره تلقی کردند و عجیب آنکه از نقطه دیگر همان عاشورا درس نگرفتند از درس ردی که حضرت ابوالفضل العباس بر سینه شمر زد.

 

شریعتمداری با بیان اینکه معتقدم ماجرا دقیقا از همین نقطه آغاز شده و رفته رفته و گشته و گشته تا به امروز رسیده است، تصریح کرد: امروزه آمریکا در برخورد با ما از غرق مصنوعی استفاده می کند غرق مصنوعی حالتی است که احساس می کنید در حال غرق شدنید وقتی چنین احساسی بهتان دست دهد سعی می کنید برای نجات به هر چیزی چنگ بزنید.

 

مدیر مسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: حال اگر شما را به این حال بیندازند و آن دستاویزی که باید به آن چنگ بزنید را هم دقیقا همان چیزی قرار دهند که مدنظر خودشان است به این ترتیب شما گام به گام به سمت هلاکت می روید.

 

وی افزود: به تعبیر آقایان دستاورد برجام تقریبا هیچ بود که باید گفت تحقیقا هیچ کاش تنها تحقیقا هیچ بود برجام خسارت بود خسارت محض.

 

شریعتمداری تاکید کرد: من نمی خواهم دوستان را متهم کنم اما حقیقت عرض می کنم که آنچه که می پنداشتند با آنچه که تحقق پیدا کرد کاملا در دو نقطه متضاد قرار گرفت می گفتند برجام فتح الفتوح است آفتاب تابان است می دانید توافق وین یعنی چه یعنی اینکه تمام قدرت های بزرگ دنیا در مقابل ما سر تعظیم فرو آورند. حتی آب خوردن ما هم به برجام گره خورده است حال دیگر از این حرف ها زده نمی شود. حال نهایتا می گویند که ما سایه شوم جنگ را از سر کشور برداشته ایم حرف ها چیست؟ آمریکا از سال 2009 رسما اعلام کرده که دیگر به صورت مستقیم با هیچ کشوری وارد جنگ نیم شود بلکه جنگ نیابتی راه می اندازد.

 

شریعتمداری با بیان اینکه باید یقین بدانیم آمریکا هر وقت کمترین احتمالی بدهد که بر ما پیروز می ‌شود لحظه ‌ای درنگ نمی ‌کند، تصریح کرد: اگر حضور رزمندگان اسلام نبود مطمئن باشید ما امروز چنین امنیتی را نداشتیم.

 

وی افزود: امروز دو راه وجود دارد یا راه آمده را برگردیم و یا همچنان ادامه دهیم اگر همچنان بر نگاه قبلی خودمان اصرار بورزیم باید کاری کنیم که انگار دستاوردی داشته ‌ایم و در این حالت است که بحث FATF ایجاد می‌ شود.

 

مدیر مسئول روزنامه کیهان اظهار داشت: چرا باید بپذیریم 187 شخصیت حقوقی خود را تحریم کنیم کسانی همچون قاسم سلیمانی که دست بیرون ‌آمده مالک اشتر از آستین علی زمان است یا حزب الله لبنان، سپاه پاسداران و امثال آنها؟ یقین بدانید خروجی برجام ورودی داعش است. به این دلیل که آمریکایی ‌ها حاضر نیستند وارد جنگ مستقیم شوند داعش هم که شواهد نشان می ‌دهد علیه ما ساخته شده است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: شرایط کنونی ما خطیر است اما خطرناک نیست. ما از عقبه های بسیار سخت‌ تر هم با اتکا و ایمان به خدا عبور کردیم که اگر این ایمان را از ما بگیرند هیچ چیز نخواهیم داشت. گام های بعدی در راه است و اولین قدم این است که از رجزخوانی دشمن نترسیم. کسانی که شرایط بحرانی نچشیده اند به این شرایط می گویند بحرانی!

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه