رفتن به بالا
  • Sunday - 18 September 2016 - 10:00
  • کد خبر : ۴۲۵۸۱
jamnewsimage23061301

لینک کوتاه:
حاشیه‌های انتخاب نماینده ایران در اسکار؛

«ایستاده در غبار» در نظرسنجی«فروشنده» را به چالش کشید

در منظر جامعه هنری کشور، فیلم‌های دیگری نیز بودند که به نظر می‌رسید از شایستگی کافی برای نمایندگی سینمای ایران در این صحنه بین المللی برخوردار باشند.   بالاخره پس از کمی کش و قوس، امروز اعلام شد که فیلم سینمایی "فروشنده" به کارگردانی اصغر فرهادی، بعنوان نماینده سینمای ایران در جشن سالانه آکادمی اسکار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در منظر جامعه هنری کشور، فیلم‌های دیگری نیز بودند که به نظر می‌رسید از شایستگی کافی برای نمایندگی سینمای ایران در این صحنه بین المللی برخوردار باشند.

 

بالاخره پس از کمی کش و قوس، امروز اعلام شد که فیلم سینمایی "فروشنده" به کارگردانی اصغر فرهادی، بعنوان نماینده سینمای ایران در جشن سالانه آکادمی اسکار معرفی می‌شود.

فروشنده در این مسیر بی‌رقیب نبود و در منظر جامعه هنری کشور، فیلم‌های دیگری نیز بودند که به نظر می‌رسید از شایستگی کافی برای نمایندگی سینمای ایران در این صحنه بین المللی برخوردار باشند.

در بین گزینه‌های مطرح، نام فیلم‌های "ایستاده در غبار" ، "ابد و یک روز" ، "اژدها وارد می‌شود" ، "دختر" ، "چهارشنبه 19 اردیبهشت" ، "ناهید" و "لانتوری" در کنار ساخته فرهادی به چشم می‌خورد.

پایگاه تخصصی «آی سینما» به همین بهانه نظرسنجی ترتیب داده و نظر مخاطبان علاقمند را جویا شد که نتیجه آن با گزینه اعلامی توسط هیأت انتخاب نماینده سینمای ایران متفاوت است!

شرح در تصویر پایین

چنان‌که ملاحظه می‌فرمایید، فیلم سینمایی "ایستاده در غبار" به کارگردانی «محمدحسین مهدویان» که در جشنواره بین المللی فیلم فجر هم مورد استقبال مخاطبان واقع شد، در این نظرسنجی گوی سبقت را از آخرین ساخته اصغر فرهادی ربوده است.

به هر روی، آرزو می‌کنیم حضور «فروشنده» در اسکار 2017 مایه آبرو و افتخار برای ایران و مردم فرهیخته‌اش باشد

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه