رفتن به بالا
  • Saturday - 17 September 2016 - 09:44
  • کد خبر : ۴۲۵۲۵
201607108978238709_orig

لینک کوتاه:
نماینده مردم سیرجان و بردسیر:

بانک‌های استان کرمان به اندازه یک بانک در شعبه پاسداران تهران اختیارات ندارند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس با اشاره به اینکه دولت به سیستم بانکی استان بدهی دارد، گفت: مجموع بانک‌های استان کرمان به اندازه یک بانک در شعبه پاسداران تهران اختیارات ندارد. شهباز حسن‌پور  در نشست مشترک شورای عالی بانکها و کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان که با حضور سیف رئیس کل بانک […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس با اشاره به اینکه دولت به سیستم بانکی استان بدهی دارد، گفت: مجموع بانک‌های استان کرمان به اندازه یک بانک در شعبه پاسداران تهران اختیارات ندارد.

شهباز حسن‌پور  در نشست مشترک شورای عالی بانکها و کارگروه رفع موانع تولید استان کرمان که با حضور سیف رئیس کل بانک مرکزی کشور برگزار‌شد اظهار‌داشت: استان کرمان پهناور‌ترین و پرحادثه خیز‌ترین استان کشور است و مشکلات خاصی دارد.

وی با اشاره به اینکه دولت به سیستم بانکی استان بدهی دارد و اگر این بدهی پرداخت شود بسیاری از مشکلات استان بر‌طرف می‌شود گفت: مجموع بانک‌های استان کرمان به اندازه یک بانک در شعبه پاسداران تهران اختیارات ندارد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر پرونده بانکی که به تهران می‌رود به فراموشی سپرده می‌شود افزود: به همین دلیل مردم در بانک‌های داخل استان سرمایه‌گذاری نمی‌کنند و باید سقف اعتبارات در استان افزایش پیدا کند.

وی تصریح کرد: اختصاص خطوط اعتباری در استان به‌ویژه در بخش کشاورزی به دلیل اینکه در آستانه فصل برداشت خرما و پسته در استان هستیم ضروری است.

حسن‌پور با بیان اینکه برای انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان که سه شرکت بزرگ وارد عمل شدند نیازمند تسهیلات بانکی هستیم گفت: انتقال آب از خلیج فارس به استان کرمان می‌تواند جنوب‌شرق کشور را نجات دهد که 1400 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه 20 هزار نفر در استان کرمان در نوبت دریافت وام ازدواج هستند افزود: ضمن اینکه باید سقف پرداختی وام ازدواج در استان کرمان افزایش پیدا کند باید سریعتر تسهیلات ازدواج کسانی که در نوبت هستند پرداخت شود تا جوانان بتوانند زندگی مشترک خود را شروع کنند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تاکید‌کرد: در زلزله بم و زرند تعهدات دولت به بانک‌های استان پرداخت نشده‌است و به نوعی بانک‌ها در استان قفل شدند و اگر این بدهی دولت پرداخت شود بخش زیادی از مشکلات بانک‌ها در استان حل می‌شود.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه