رفتن به بالا
  • Wednesday - 21 September 2016 - 09:10
  • کد خبر : ۴۲۶۸۲
13658639350828

لینک کوتاه:
رئيس پليس راهور استان كرمان خبر داد؛ 

برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در سال تحصیلی جدید

رئيس پليس راهور استان كرمان از برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و تاثيرگذار در روند ترافيک سطح استان همزمان با آغاز سال تحصيلي96- 95 خبر داد. حمید معین زاده ، با اشاره به افزایش سفرها ی درون شهری همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، اظهارداشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۱۰۰درصد نیروهای راهور استان برای روان‌سازی ترافیک سال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئيس پليس راهور استان كرمان از برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و تاثيرگذار در روند ترافيک سطح استان همزمان با آغاز سال تحصيلي96- 95 خبر داد.

حمید معین زاده ، با اشاره به افزایش سفرها ی درون شهری همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، اظهارداشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۱۰۰درصد نیروهای راهور استان برای روان‌سازی ترافیک سال تحصیلی جدید به کار گرفته خواهند شد.

وی از برخورد با تخلفات حادثه‌ساز و تاثیرگذار در روند ترافیک سطح استان همزمان با آغاز سال تحصیلی۹۶- ۹۵ خبر داد و افزود:قطعا برخورد با این تخلفات به ویژه در محدوده مدارس با جدیت بیشتری ادامه پیدا می‌کند.

رئیس پلیس راهور استان کرمان از شناسایی مدارسی که در روند ترافیکی استان تاثیرگذارند خبر داد و افزود: امسال در تمامی معابر و مناطق ویژه‌ای که در روند ترافیکی تاثیرگذار هستند چینش مناسب نیروهای راهور را شاهد خواهیم بود و آمادگی ۱۰۰درصدی برای آموزش رانندگان سرویس مدارس را داریم تا با این اقدامات و مدیریت دقیقی که در این زمینه اعمال شود.

معین زاده  ادامه داد: در روزهای نخست و تا ایجاد هماهنگی میان خانواده‌ها و سرویس مدارس قطعا شاهد مشکلات و معضلاتی در معابر شهر کرمان خواهیم بود، اما امیدواریم این هماهنگی با حمایت و پشتیبانی خانواده‌ها در کمترین زمان ممکن انجام شود و نسبت به سال‌های گذشته از وضعیت مطلوب‌تری برخوردار شویم.

وی همچنین بیان داشت: قدرت تفکر و اندیشه شخص راننده و نیز کسب تجربه بیشتر از جانب وی باعث می شود در شرایط متفاوت مکانی و زمانی اقداماتی را برای هرچه بهتر رانندگی کردن فرا گیرد.

این مقام انتظامی گفت: رانندگی در محدوده مدارس شرایط ویژه ای می طلبد که رانندگان ضمن رعایت سرعت مطمئنه باید پیش بینی حرکات غیر منتظره دانش آموزان را داشته تا خود را برای مقابله صحیح با این حرکات آماده کنند .

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه