رفتن به بالا
  • Sunday - 11 September 2016 - 09:32
  • کد خبر : ۴۲۴۷۹
556318

لینک کوتاه:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

برخی بنا دارند فیتیله کارهای دفاعی را پائین بکشند

عضو کمیسیون امنیت ملس مجلس گفت: برخی که ژاپن و آلمان را به‌عنوان یک الگو به مردم ایران ارائه داده و دلیل پیشرفت آن‌ها را نداشتن نیروی نظامی اعلام کرده‌اند، بنا دارند فیتیله کارهای دفاعی را پائین بکشند. جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: متاسفانه در بحث‌های فرهنگی هیچ راهبردی دیده نمی‌شود؛ […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو کمیسیون امنیت ملس مجلس گفت: برخی که ژاپن و آلمان را به‌عنوان یک الگو به مردم ایران ارائه داده و دلیل پیشرفت آن‌ها را نداشتن نیروی نظامی اعلام کرده‌اند، بنا دارند فیتیله کارهای دفاعی را پائین بکشند.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: متاسفانه در بحث‌های فرهنگی هیچ راهبردی دیده نمی‌شود؛ امروز کسانی برنامه‌های اقتصادی و فرهنگی کشور را طراحی کرده و می‌نویسند که معتقدند «نه پول داریم و نه می‌توانیم» کشور را اداره کنیم، مصداق این‌ها وزیر نفت است که معتقد است نه می‌توانیم استخراج نفت داشته باشیم نه پول داریم، در حالی که هر دو دلیل رد است زیرا «هم پول داریم هم می‌توانیم».

وی افزود: همین رویکرد «نداریم و نمی‌توانیم» به برنامه ششم توسعه نیز ورود کرده است. البته خوشبختانه کمیسیون تلفیقِ قوی و خوبی برای برنامه ششم تصویب شد و رای آورد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رویکرد اخیر برخی مسئولان درباره مسائل دفاعی و نظامی کشور تصریح کرد: برخی که ژاپن و آلمان را به‌عنوان یک الگو به مردم ایران ارائه داده و دلیل پیشرفت آن‌ها را نداشتن نیروی نظامی اعلام کرده‌اند، بنا دارند فیتیله کارهای دفاعی را پائین بکشند.

کریمی‌قدوسی خاطرنشان کرد: البته در کمیسیون تلفیق مجلس، ارتقاء توان دفاعی ارتش، سپاه، بسیج مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تفاهم نیز رسیدیم و امیدواریم بتوانیم بخشی از نارسایی‌هایی که در برنامه دیده می‌شود را در صحن علنی مجلس جبران کنیم.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه