رفتن به بالا
  • Saturday - 10 September 2016 - 08:06
  • کد خبر : ۴۲۴۲۵
13950618000076_photoa

لینک کوتاه:
با حضور مردم همیشه در صحنه صورت گرفت

برگزاری راهپیمایی در محکومیت علیه جنایات خصمانه آل‌سعود در استان کرمان

مراسم تظاهرات محکومیت علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌سعود و آل‌خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم با حضور گسترده مردم کرمان برگزار شد. به گزارش هزار نیوز ؛ ظهر امروز مراسم تظاهرات محکومیت علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌سعود و آل‌خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مراسم تظاهرات محکومیت علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌سعود و آل‌خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم با حضور گسترده مردم کرمان برگزار شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ ظهر امروز مراسم تظاهرات محکومیت علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌سعود و آل‌خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم در کرمان برگزار شد.

نمازگزاران جمعه همراه با جمعی از مسؤولان استانی از جمله امام جمعه و استاندار کرمان و معاونان وی در مراسم تظاهرات محکومیت علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌سعود و آل‌خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم شرکت کردند.

راهپیمایان پس از اقامه نماز جمعه از محل مصلای کرمان به سمت میدان بسیج در مراسم تظاهرات محکومیت علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل‌سعود و آل‌خلیفه در فاجعه منا و هتک حرمت به شیخ عیسی قاسم حضور یافتند و شعارهایی از جمله «آل‌سعود، آل ابی‌سفیان است، فاجعه منا دلیل آن است» را سر دادند.

همچنین مراسم راهپیمایی در محکومیت علیه جنایات خصمانه و بی‌شرمانه رژیم دیکتاتور آل‌سعود در سالگرد کشتار حجاج در فاجعه منا و پشتیبانی از جنبش اسلامی مردم مظلوم بحرین و حمایت از رهبری و مرجعیت بزرگ دینی بحرین، «آیت‌الله شیخ عیسی قاسم» پس از اقامه نماز جمعه در  شهرستان زرند از محل مسجد جامع تا چهار راه برق این شهرستان با حضور گسترده مردم برگزار شد.

مردم با حضور حماسی و انقلابی خود و با برپایی راهپیمایی و فریادهای کوبنده «مرگ بر آل‌سعود»، «مرگ بر آل‌خلیفه»، «مرگ بر آمریکا» و … نفرت و انزجار خود را از این اقدامات غیرانسانی و ضد حقوق بشری اعلام کردند.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه