رفتن به بالا
  • Saturday - 3 September 2016 - 09:23
  • کد خبر : ۴۲۲۵۲
13950525000810_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

تدوین چشم‌انداز برای پایگاه‌های مقاومت بسیج

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای پایگاه‌های مقاومت بسیج چشم‌انداز نوشته شده تا براساس آن جلو بروند و محله را اصلاح کنند و ما اعتقاد به تصمیم‌گیری غیرمتمرکز داریم. به گزارش هزار نیوز ؛ سردار محمدرضا نقدی  در مجمع عالی بسیج شهرستانی ناحیه حضرت رسول (ص) سپاه شهرستان کرمان اظهار داشت: فلسفه‌ مجامع بسیج همان سبک […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برای پایگاه‌های مقاومت بسیج چشم‌انداز نوشته شده تا براساس آن جلو بروند و محله را اصلاح کنند و ما اعتقاد به تصمیم‌گیری غیرمتمرکز داریم.

به گزارش هزار نیوز ؛ سردار محمدرضا نقدی  در مجمع عالی بسیج شهرستانی ناحیه حضرت رسول (ص) سپاه شهرستان کرمان اظهار داشت: فلسفه‌ مجامع بسیج همان سبک مدیریت اسلامی و الگوی اسلامی پیشرفت است.

وی ادامه داد: یکی از ارکان مهم حضور مردم در صحنه است، نه به معنای فقط انتخابات و راهپیمایی، بلکه در همه شئون و در نظام اسلامی طبقه جدا با مردم نداریم، همه متمرکز هستند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: شهید رجایی می‌فرماید، کابینه 36 میلیونی یعنی مردم باید مشارکت داشته باشند و اصل امر به معروف و نهی از منکر هم بر همین اساس است.

وی ابراز داشت: با این کار بهره‌وری جامعه بالا می‌رود، مجامع محلی اطلاع کامل از فرصت‌ها دارند و از آنها می‌توان استفاده کرد.

سردار نقدی گفت: اگر تصمیمات محلی شود، بهره‌وری بالا می‌رود، فلسفه‌ مجامع این است که بسیجیان دور هم جمع شده و محله را اداره کنند، صاحب‌نظران محله به میدان بیایند تا برای جمعیت ده‌ها میلیونی برنامه‌ریزی شود و قوام مجامع بیشتر شود و در نتیجه تاثیرگذاری آنها بهتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: برای پایگاه‌های مقاومت بسیج چشم‌انداز نوشته شده تا براساس آن جلو بروند و محله را اصلاح کنند و ما اعتقاد به تصمیم‌گیری غیرمتمرکز داریم.

رئیس بسیج مستضعفین اظهار داشت: آنچه در مجامع بسیج تصمیم‌گیری می‌شود، برای ما حجت است، زیرا به ولایتمداری و ایمان اعضای مجمع شک نداریم و علاوه بر آن از همه بهتر منطقه خود را می‌شناسند.

وی عنوان کرد: برای رفع مشکل بیکاری و اشتغال جوانان در مجامع با خلاقیت و نوآوری راهکارهای لازم ارائه دهید.

سردار نقدی ابراز داشت: با ایجاد قرارگاه اقتصاد مقاومتی بعد از ابلاغ رهبر معظم انقلاب، واحدهای تولید کوچک را با ظرفیت‌های پنهان موجود راه‌اندازی کردیم.

وی ادامه داد: طی سه سال گذشته 230 هزار شغل در این واحدهای تولیدی کوچک ایجاد شد که یک ریال هم از بودجه دولتی استفاده نکردند و با سرمایه‌های اندک ایجاد شدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: آماری را که در زمینه میزان تولید در کشور دریافت کردیم، طی سه سال گذشته در تولید قارچ 42 درصد، تولید ماهی گرمابی 19 درصد و انگور 37 درصد رشد داشته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه کار دیگر بسیج در اقتصاد مقاومتی، علمی کردن کشاورزی است، اظهار داشت: فاصله تولید کننده نمونه و متوسط برداشت از واحد سطح زیاد است و تنها دلیل آن دانش و علمی است که کشاورزان نمونه به کار می‌برند.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: کتاب‌هایی برای همه محصولات کشاورزی ایران نوشته شده که براساس اقلیم‌های مختلف ایران است و افزایش بهره‌وری را به همراه دارند.

وی گفت: در حال حاضر نیروهای بسیج در حال انتقال این دانش به کشاورزان هستند تا بتوانیم طی دو سال آینده شاهد افزایش قابل توجهی از تولیدات باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: ایجاد صنایع تبدیلی کوچک روستایی و خانگی از دیگر موارد مهم است که هر شهر می‌تواند مجموعه‌ای از صنایع تبدیلی کوچک مجتمع باشد واقتصاد و اشتغال خود رونق دهد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه