رفتن به بالا
  • Saturday - 10 September 2016 - 08:28
  • کد خبر : ۴۲۴۴۲
201607108978238709_orig

لینک کوتاه:
نماینده مردم بردسیر مطرح کرد :

تعیین تکلیف وضعیت حساب های بانکی نامشخص راهکار مقابله با فساد اقتصادی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: نظام بانکی کشور باید تکلیف حساب های بانکی،با هویت نامشخص را روشن کند و در این زمینه ساماندهی لازم را انجام دهد.

به گزارش هزار نیوز ؛

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: نظام بانکی کشور باید تکلیف حساب های بانکی،با هویت نامشخص را روشن کند و در این زمینه ساماندهی لازم را انجام دهد.

شهبازحسن پور درگفت وگویی ، درباره وضعیت حساب های بانکی که مشخصات مالکان آن نا مشخص است،گفت: برای شفاف شدن مسائل مالی کشور باید به وضعیت حساب های بانکی نامشخص رسیدگی شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: شفافیت در عملکرد مالی کشور باعث ارتقای رتبه های مالی ایران در جهان می شود  و نتیجه انجام این مهم،امکان استفاده بیشتر از تسهیلات بین المللی را فراهم می کند.

این نماینده مردم درمجلس دهم،افزود:برای جلوگیری از  سوءاستفاده مالی باید تمامی حساب های بانکی اشخاص و سازمان ها در کشور شفاف باشد.

حسن پور بیگلری،افزود:یکی از راهکارهای مهم برای جلوگیری از پولشویی تعیین تکلیف وضعیت حساب های بانکی نامشخص است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: یکی از راهکارها برای جلوگیری از فسادهای اقتصادی، پیشگیری است یعنی نباید شرایط سوء استفاده مالی در کشور وجود داشته باشد.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،با تاکید بر لزوم دستیابی به سیاست های اقتصاد مقاومتی افزود: نظام بانکی کشور باید تکلیف حساب های بانکی،با هویت نامشخص را روشن کند و در این زمینه ساماندهی لازم را انجام دهد.

گفتنی است؛چندی پیش "پورمحمدی" وزیر دادگستری اعلام کرده است که حدود ۵۰ میلیون حساب بانکی در کشور مخدوش و دارای هویت نامشخص است که عملکرد نظام بانکی را زیر سوال می‌برد.

منبع:خانه ملت

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه