رفتن به بالا
  • Sunday - 11 September 2016 - 09:40
  • کد خبر : ۴۲۴۸۹
201607108978238709_orig

لینک کوتاه:
حسن پور نماینده مردم بردسیر::

تفاهمنامه با FATF در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بررسی می شود

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،با تاکید برلزوم حفظ منافع کشور در توافقات بین المللی،گفت:توافق ایران با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی،برای اجرایی شدن باید به تصویب مجلس برسد. شهبازحسن پور بیگلری درگفت وگویی ،درخصوص تفاهمنامه ایران با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی،گفت:انعقاد تفاهم نامه با F.A.T.F به نوعی یک قرارداد بین […]

به گزارش هزار نیوز ؛

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،با تاکید برلزوم حفظ منافع کشور در توافقات بین المللی،گفت:توافق ایران با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی،برای اجرایی شدن باید به تصویب مجلس برسد.

شهبازحسن پور بیگلری درگفت وگویی ،درخصوص تفاهمنامه ایران با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی،گفت:انعقاد تفاهم نامه با F.A.T.F به نوعی یک قرارداد بین المللی محسوب می شود،بنابراین باید تحت نظارت دقیق انجام شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با پولشویی اقدام قابل توجهی داشته و در این رابطه در کشور قانون مصوب شده است.

این نماینده مردم درمجلس دهم،افزود: توافق با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی،برای اجرایی شدن باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

گزارش جزئیات تفاهم با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی باید به اطلاع نمایندگان مجلس برسد

حسن پور بیگلری،افزود:گزارش تفاهم با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی،باید به اطلاع نمایندگان مجلس برسد تا مجلس بتواند الزامات را در این رابطه تعیین کند.

وی با تاکید برلزوم حفظ منافع کشور در توافقات بین المللی،ادامه داد:دولت باید در قراردادها و تفاهم نامه های بین المللی ملاحظات حقوقی را لحاظ کند و از سوء استفاده دشمنان جلوگیری کند.

این عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،افزود:مجلس موضوع قرارداد با F.A.T.Fرا بصورت دقیق رصد خواهد کرد و در این رابطه موضوع تفاهم نامه ایران با گروه اقدام مالی مشترک علیه پولشویی،در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بررسی می شود./

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه