رفتن به بالا
  • Wednesday - 21 September 2016 - 08:48
  • کد خبر : ۴۲۶۷۵
contentimages_29038

لینک کوتاه:

تودیع و معارفه بدون حضور استاندار و معاونین

مراسم تودیع و معارفه ی فرماندار شهرستان بردسیر دوشنبه در حالی برگزار شد که نه تنها استاندار کرمان در این مراسم حضور نداشت بلکه معاونین وی هم به بردسیر نیامده بودند. مراسم تودیع و معارفه ی فرماندار شهرستان بردسیر دوشنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در حالی برگزار شد که استاندار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مراسم تودیع و معارفه ی فرماندار شهرستان بردسیر دوشنبه در حالی برگزار شد که نه تنها استاندار کرمان در این مراسم حضور نداشت بلکه معاونین وی هم به بردسیر نیامده بودند.

مراسم تودیع و معارفه ی فرماندار شهرستان بردسیر دوشنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر در حالی برگزار شد که استاندار کرمان در فرودگاه مهرآباد در حال استقبال از قهرمانان پارالمپیکی کرمانی بود؛ معاونین استاندار کرمان نیز در فرودگاه کرمان به صف بودند تا از این قهرمانان در کرمان استقبال کنند.

contentimages_28913

این در حالی است که مرسوم است در مراسم های تودیع و معارفه فرمانداران مسئولان استانی ؛ استاندار و یا یکی از معاونین وی که در بیشتر موارد به دلیل مشغله ی فراوان شخص استاندار معاون سیاسی امنیتی وی در اینگونه مراسمات شرکت می کنند ؛ حضور پیدا کنند.

البته قابل توجه است؛ زهرا موسی پور که سابقا معاون فرمانداری بردسیر بوده و اکنون به عنوان معاون استاندار کرمان در حال خدمت است و یک بردسیری است ، نیز در این مراسم حاضر نشده بود و تنها دکتر گرامی مشاور استاندار کرمان برای رسمیت دادن به این مراسم به شهرستان بردسیر سفر کرده بود.

contentimages_28963

نکته ی جالب دیگر اینجاست که حتی یک خبر هم از تغییر در فرمانداری بردسیر و مراسم تودیع و معارفه در سایت استانداری کرمان منتشر نشده است.

کاش مسئولین حتی برای دلگرم کردن فرماندار جدید نیز زمان مراسم را کمی جابه جا می کردند که شخص استاندار و یا یکی از معاونین وی در این مراسم شرکت می کردند و مردم بردسیر بیشتر می دانستند که چقد برای استانداری کرمان مهم هستند.

امیدواریم فرماندار جدید به این حواشی توجه نداشته و با تمام توان و قدرت در راه پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مطالبات برحق مردم شهرستان بردسیر گام بردارد و موفق باشد.

contentimages_29038

 

 

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه