رفتن به بالا
  • Saturday - 17 September 2016 - 09:31
  • کد خبر : ۴۲۵۲۱
%da%a9%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86

لینک کوتاه:
در سفر سفیر نروژ به کرمان مطرح شد؛در سفر سفیر نروژ به کرمان مطرح شد؛

حضور بیش از 300 هزار اتباع افغان در میهمانشهر های بردسیر و رفسنجان

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: بالغ بر 300 هزار اتباع و مهاجر افغان دراستان کرمان هستند که بیشتر آنها در مهمانشهرهای رفسنجان بردسیر و مناطق حاشیه ای شهر حضور دارند. اودلیزنورهایم سفیر نروژ در سفر به کرمان از پروژه‌های سازمان پناهندگی نروژ و دولت ایران در مهمانشهرهای پناهندگان و بررسی نیاز […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: بالغ بر 300 هزار اتباع و مهاجر افغان دراستان کرمان هستند که بیشتر آنها در مهمانشهرهای رفسنجان بردسیر و مناطق حاشیه ای شهر حضور دارند.

اودلیزنورهایم سفیر نروژ در سفر به کرمان از پروژه‌های سازمان پناهندگی نروژ و دولت ایران در مهمانشهرهای پناهندگان و بررسی نیاز آنها اولویت سفر وی و جانشین سفیر کشور سوئد و رئیس کشوری سازمان پناهندگی نروژی به کرمان است.

اودلیز نورهایم با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی برآموزش کودکان پناهنده گفت: حوزه آموزش و اشتغال بکار پناهندگان نیازمند به کار و حمایت بیشتر ایران است تا کودکان پناهنده در آینده به راه‌های نادرست و به سمت تروریسیم کشیده نشوند.

 شمس الدینی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گفت: بالغ بر 300 هزار اتباع و مهاجر افغان دراستان کرمان هستند که بیشتر آنها در مهمانشهرهای رفسنجان بردسیر و مناطق حاشیه ای شهر حضور دارند.

وی با اشاره به افزایش 30 درصدی مهاجران افزود: برای اسکان مهاجران نیاز به احداث هزار واحد سرپناه در مهمانشهر رفسنجان است و برای فراهم آمدن شرایط  تحصیل اتباع قانونی و غیر قانونی باید 200 مدرسه 6 کلاسه ساخته شود.

لازم به ذکر است؛ بیش از 300 هزار تبعه افغان در مهمانشهرها و مناطق حاشیه ایی استان کرمان زندگی می‌کنند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه