رفتن به بالا
  • Saturday - 17 September 2016 - 10:42
  • کد خبر : ۴۲۵۲۴
%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b0%db%b9%db%b0%db%b7_%db%b1%db%b0%db%b5%db%b5%db%b5%db%b1

لینک کوتاه:
طی مراسمی؛

دانش آموزان شاهد و ایثارگر شهرستان بردسیر تجلیل شدند

طی مراسمی از دانش آموزان شاهد و ایثارگر شهرستان بردسیر با حضور مسئولان تجلیل شد. مراسم تجلیل از دانش آموزان فرزند شاهد و ایثارگر شهرستان بردسیر با حضور، غلامعلی رباطی زاده رییس بنیاد شهید ، محمد کاظمی نژاد مدیر آموزش و پرورش و تعدادی از دانش آموزان شاهد و ایثارگر و اولیای آنها در سالن […]

به گزارش هزار نیوز ؛

طی مراسمی از دانش آموزان شاهد و ایثارگر شهرستان بردسیر با حضور مسئولان تجلیل شد.

مراسم تجلیل از دانش آموزان فرزند شاهد و ایثارگر شهرستان بردسیر با حضور، غلامعلی رباطی زاده رییس بنیاد شهید ، محمد کاظمی نژاد مدیر آموزش و پرورش و تعدادی از دانش آموزان شاهد و ایثارگر و اولیای آنها در سالن کنفرانس آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

محمد کاظمی نژاد مدیر آموزش و پرورش شهرستان بردسیر در این مراسم گفت: ما باید در زمینه زنده نگه داشتن رفتار و کردار شهدا تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی ضمن تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء اظهار داشت : همه ما وظیفه داریم در زمینه زنده نگه داشتن رفتار و کردار شهداء گرانقدر تلاش بیشتری داشته باشیم و این سیره تبدیل به یک فرهنگ و الگو در جامعه بخصوص برای نسل جوان بشود.

مدیر آموزش و پرورش بردسیر در ادامه با اشاره به وضعیت امنیت در کشور ایران نسبت به سایر کشورهای  همسایه اظهار داشت : این آسایش،عزت وآرامشی که در حال حاضر در کشورمان حاکم است ، مدیون خون این عزیزان می دانیم .

وی در خاتمه فرزندان شهدا و ایثارگران را مخاطب قرار داده و تأکید کرد: شما فرزندان شاهد و ایثارگر باکار و تلاش بی‌وقفه همانند پدران رزمنده و شهید خود که در دوران دفاع مقدس حماسه آفریدند در این برهه از زمان باید با تلاش بیشتر و طی کردن تحصیلات دانشگاهی خود چرخ های  اقتصادی، فرهنگی، عملی و سیاسی جامعه اسلامی را به دست‌گیرید.لازم به ذکر است در پایان از دانش آموزان نخبه شاهد و ایثار گر با اهداء لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد .

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه