رفتن به بالا
  • Sunday - 18 September 2016 - 09:32
  • کد خبر : ۴۲۵۵۸
13941204000510_photoa

لینک کوتاه:
فرمانده انتظامی کرمان خبر داد:

دستگیری 17 سارق و کشف 15 فقره سرقت در کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: مأموران پلیس با گشت‌زنی‌های هدفمند خود در نقاط جرم‌خیز و حاشیه شهر،17 سارق را دستگیر و 15 فقره سرقت را کشف کردند. به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، عبدالعلی روانبخش اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان با گشت‌زنی هدفمند و نامحسوس در نقاط جرم‌خیز و حاشیه‌ای شهر کرمان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: مأموران پلیس با گشت‌زنی‌های هدفمند خود در نقاط جرم‌خیز و حاشیه شهر،17 سارق را دستگیر و 15 فقره سرقت را کشف کردند.

به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان، عبدالعلی روانبخش اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان با گشت‌زنی هدفمند و نامحسوس در نقاط جرم‌خیز و حاشیه‌ای شهر کرمان در 24 ساعت گذشته موفق شدند، 17 سارق که 9 نفر از آنها در حین سرقت بودند را دستگیر و 15 فقره سرقت را کشف کنند.

وی با اشاره به کشف چهار دستگاه وسیله نقلیه سرقتی تصریح کرد: همچنین ماموران با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی 9 متهم تحت تعقیب مقام قضایی را نیز دستگیر کردند.

رئیس پلیس رئیس راهور شهرستان اسفراین عنوان کرد: حضور وسایل نقلیه متخلف امنیت شهروندان را به خطر می‌اندازد از این رو ماموران با استقرار در نقاط از پیش تعیین شده، 45 دستگاه وسایل نقلیه مزاحم، متخلف و فاقد مدارک که موجب سلب آسایش شهروندان شده بودند را توقیف کردند.

روانبخش با اشاره به کشف مقداری اموال مسروقه در بازرسی از مخفیگاه مجرمان دستگیر شده افزود: سارقان و متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 گزارش دهند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه