رفتن به بالا
  • Saturday - 24 September 2016 - 11:39
  • کد خبر : ۴۲۷۰۱
13950627000152_photoa

لینک کوتاه:

زنگ مهر در مدارس کرمان نواخته شد

صبح امروز با حضور استاندار، امام جمعه، نماینده مردم کرمان در مجلس و جمعی از مسوولان نظامی و انتظامی زنگ مهر و ایثار در دبیرستان فرزانگان دوره اول ناحیه یک کرمان نواخته شد. صبح امروز با حضور استاندار، امام جمعه، نماینده مردم کرمان در مجلس و جمعی از مسوولان نظامی و انتظامی زنگ مهر و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

صبح امروز با حضور استاندار، امام جمعه، نماینده مردم کرمان در مجلس و جمعی از مسوولان نظامی و انتظامی زنگ مهر و ایثار در دبیرستان فرزانگان دوره اول ناحیه یک کرمان نواخته شد.

صبح امروز با حضور استاندار، امام جمعه، نماینده مردم کرمان در مجلس و جمعی از مسوولان نظامی و انتظامی زنگ مهر و ایثار در دبیرستان فرزانگان دوره اول ناحیه یک کرمان نواخته شد.

سرور اسکندری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تمامیت ارضی استقلال و آزادی کنونی را مدیون شهیدان هستیم و بر خود واجب می‌دانیم این ایام را همواره به یاد داشته باشیم.

وی بیان داشت: در ناحیه یک کرمان سال تحصیلی جاری را با 67 هزار و 700 دانش‌آموز و

4 هزار و 100 همکار فرهنگی در یک‌هزار و 750 کلاس و 243 مدرسه آغاز کردیم.

اسکندری با اشاره به کمبود فضای آموزشی در کرمان گفت: سه مدرسه امسال به همت عطا احمدی خیر مدرسه‌ساز کرمان و اداره نوسازی مدارس اضافه شده است.

به گزارش فارس در این مراسم پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید توسط نماینده وی قرائت شد.

به گزارش خبرنگاران فارس از سراسر استان پهناور کرمان صبح امروز زنگ مهر و ایثار در همه مدارس استان کرمان نواخته شد.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه