رفتن به بالا
  • Sunday - 11 September 2016 - 10:04
  • کد خبر : ۴۲۴۹۷
contentimages_28389

لینک کوتاه:
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداربردسیر:

سرشماری نفوس و مسکن پایه برنامه ریزی و حرکت اجرایی شهرستان است

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بردسیر گفت:  سرشماری نفوس و مسکن کار بسیار با اهمیت و حساسی است که پایه برنامه ریزی و حرکت اجرایی کشور ،استان و شهرستان  است. حمزه وفایی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بردسیر ضمن تاکید بر اهمیت آمار در برنامه ریزی و تصمیم گیری ها گفت: سرشماری نفوس و مسکن کار بسیار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بردسیر گفت:  سرشماری نفوس و مسکن کار بسیار با اهمیت و حساسی است که پایه برنامه ریزی و حرکت اجرایی کشور ،استان و شهرستان  است.

حمزه وفایی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار بردسیر ضمن تاکید بر اهمیت آمار در برنامه ریزی و تصمیم گیری ها گفت: سرشماری نفوس و مسکن کار بسیار با اهمیت و حساسی است که پایه برنامه ریزی و حرکت اجرایی کشور ،استان و شهرستان  است.

وی ادامه داد:  اهمیت و کاربرد آمار  در توزیع عادلانه اعتبارات ، مسائل عمرانی و توسعه مشخص است.

وفایی اظهارداشت : با توجه به پیشرفت فن آوری  سرشماری امسال به دو شیوه اینترنتی و حضوری انجام می شود که مرحله اول به صورت اینترنتی از3 مهرماه لغایت 24مهر انجام میشود و در مرحله دوم از تاریخ25 مهرماه لغایت 25 آبان ماه مامورین آمارگیر با مراجعه به منازل شهرورندان واستفاده از تبلت آمارو اطلاعات خانوارها را ثبت خواهند کرد..

معاون سیاسی ،اجتماعی فرماندار بر لزوم مشارکت تمام اقشار و گروه ها در سرشماری اینترنتی تاکید کرد و ثبت نام اینترنتی را فرصت مغتنمی جهت ثبت آمار دقیق  شهرستان دانست.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه