رفتن به بالا
  • Saturday - 10 September 2016 - 08:20
  • کد خبر : ۴۲۴۳۲
893_orig

لینک کوتاه:

شناسایی شهید جاویدالاثر کرمانی پس از ۲۸ سال

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت : پیکر شهید محمد شادمان ماهانی به عنوان یکی از شهدای جاویدالاثر این استان بعد از 28 سال شناسایی شد. به گزارش هزار نیوز ؛ محمدرضا حسنی سعدی  در گفت و گو با خبرنگار آرمان افزود: شهید محمد شادمان ماهانی فرزند حسین که در عملیات بیت المقدس […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت : پیکر شهید محمد شادمان ماهانی به عنوان یکی از شهدای جاویدالاثر این استان بعد از 28 سال شناسایی شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ محمدرضا حسنی سعدی  در گفت و گو با خبرنگار آرمان افزود: شهید محمد شادمان ماهانی فرزند حسین که در عملیات بیت المقدس ۵ به شهادت رسید در منطقه پنجوین تفحص و شناسایی شده است.
وی  شهید ماهانی را از ورزشکاران و نیروهای ورزیده ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و گفت:
این شهید بزرگوار دارای یک فرزند پسر است که وی نیز از ورزشکاران بنام آموزش و پرورش استان کرمان به شمار می رود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان افزود: شهید شادمان ماهانی متولد ۲۲ دی ۱۳۴۱ است و در ۲۲ فروردین ۱۳۶۷ در عملیات شناسایی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
سردار حسنی سعدی بیان داشت: پیکر شهید ماهانی روز شنبه ۲۰ شهریور به همراه ۵ شهید گمنام دوران دفاع مقدس به عنوان شهدای برائت از مشرکین به کرمان می آیند.
گفتنی است دعای عرفه مسجد صاحب الزمان (عج) کرمان، بخش چترود و شهرستان های سیرجان، رفسنجان، بم و جیرفت در روز عرفه به حضور پیکر شهدای برائت از مشرکین عطرآگین خواهد شد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه