رفتن به بالا
  • Saturday - 3 September 2016 - 10:41
  • کد خبر : ۴۲۲۶۹
Thumbnail

لینک کوتاه:
با خرید و نصب دستگاه های جدید و اتوماتیک:

عملکرد آزمایشگاه مرکز بهداشت بردسیر و لاله زار ارتقاء یافت

دستگاه سلکترا با هزینه ای بیش از 140 میلیون تومان برای آزمایشگاه مرکزی مرکز بهداشت بردسیر خریداری و نصب شد و عملکرد آزمایشگاه مرکز بهداشت بردسیر ارتقاء یافت. به گزارش خبرنگار هزار نیوز ؛  این دستگاه با دقت و کارایی بالا برای انجام اتوماتیک آزمایش های بیوشیمی راه اندازی شده است که  با این دستگاه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دستگاه سلکترا با هزینه ای بیش از 140 میلیون تومان برای آزمایشگاه مرکزی مرکز بهداشت بردسیر خریداری و نصب شد و عملکرد آزمایشگاه مرکز بهداشت بردسیر ارتقاء یافت.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز ؛  این دستگاه با دقت و کارایی بالا برای انجام اتوماتیک آزمایش های بیوشیمی راه اندازی شده است که  با این دستگاه آزمایش های روتین از قبیل قند، تری گلیسرید، کلسترول ، HDLکلسترول،LDLکلسترول، اوره، کراتینین، آنزیمهای کبدی ، SGOT,SGPT,Alkalan phosو بیلی روبین توتال وبیلی روبین دایرکت با سرعت و دقت بیشتری قابل انجام است.

ضمنأ با نصب یک دستگاه اتوانالیزور آلفا کلاسیک در مرکز لاله زار تعداد آزمایش های بیوشیمی قابل انجام از پنج به 13 مورد همراه با دقت و کیفیت بهتر افزایش یافت.

 این دستگاه همراه با دستگاه تری واشر اتوماتیک جهت شستشوی خودکار سینی های واکنش  است.

 

آزمایش های بیوشیمی قابل انجام در مرکز فوق که قبلا شامل آزمایش های قند، تری گلیسرید، کلسترول، اوره، کراتینین بود که با خرید این دستگاه ها آزمایش های کاملتر شامل قند، اوره، کراتینین، تری گلیسرید، کلسترول، اچ دی ال کلسترول، ال دی ال کلسترول، آنزیمهای کبدی شامل SGOT ،SGPT ، آلکالن فسفاتاز، بیلی روبین توتال و بیلی روبین دایرکت انجام می شود.

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه