رفتن به بالا
  • Sunday - 18 September 2016 - 10:48
  • کد خبر : ۴۲۵۸۹
1951880

لینک کوتاه:
در ادامه ی تغییرات فرمانداران استان کرمان:

فرماندار بردسیر تغییر کرد/ صادقی به ایستگاه آخر رسید

در ادامه ی تغییر فرمانداران در استان کرمان ، اینبار نوبت به شهرستان بردسیر رسید و مجید نجف پور به عنوان فرماندار بردسیر منصوب شد. در ادامه ی روند تغییرات فرمانداران در استان کرمان ، که هم سو با تغییرات کشوری فرمانداران رخ می دهد ؛ مجید نجف پور به عنوان فرماندار بردسیر منصوب شد. […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در ادامه ی تغییر فرمانداران در استان کرمان ، اینبار نوبت به شهرستان بردسیر رسید و مجید نجف پور به عنوان فرماندار بردسیر منصوب شد.

در ادامه ی روند تغییرات فرمانداران در استان کرمان ، که هم سو با تغییرات کشوری فرمانداران رخ می دهد ؛ مجید نجف پور به عنوان فرماندار بردسیر منصوب شد.

سایت  598 در مطلبی از تغییر حدود 200 فرماندار در روزهای پایانی عمر دولت خبر داده است ، این سایت هدف اصلی از این اقدام؛ تغییر فرمانداران و همسو کردن بیشتر آن‌ها با سیاست‌های دولت به خصوص در زمان برگزاری انتخابات است.

مسئولان دولتی در آخرین تصمیم‌گیری های خود به این نتیجه رسیده‌اند که حدود 200 فرماندار را تغییر دهند.

چندی پیش هم استان‌دار خراسان جنوبی تعداد زیادی از مدیران و فرمانداران این استان را تغییر داد و  با احکام جدید برای افراد همسو تر با دولت به نوعی تغییرات را کلید زد. 

استان کهگیلویه و بویراحمد از استان هایی است که با شکل گرفتن مجلس جدید زمزمه هایی مبنی بر تغییر برخی فرمانداران به گوش می رسید.

اخیرا نماینده کهگیلویه ، بهمئی، چرام و لنده نیز با ترک جلسه به ریاست فرماندار کهگیلویه نشان داد که عزم جدی برای تغییر و انتصاب فرماندار جدید دارد.

استان کرمان هم از این قافله عقب نماند و اقدام به تغییر فرمانداران سه شهر جنوبی کهنوج، منوجان و فاریاب کرد و فرماندار شهرستان بردسیر هم که در این لیست قرار گرفت و شنیده ها حاکی است که فرماندار راور نیز در حال تغییر است.

لازم به ذکر است ؛ مراسم تودیع و معارفه ی فرماندار بردسیر روز دوشنبه 29 شهریورماه ساعت 10:30 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه