رفتن به بالا
  • Wednesday - 21 September 2016 - 07:59
  • کد خبر : ۴۲۶۵۵
img02305914

لینک کوتاه:
ترکان:

 قاچاق کالا از مناطق آزاد را قبول ندارم/ ایجاد ۳ منطقه آزاد تجاری در مرز عراق

بیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با بیان اینکه به هیچ وجه قاچاق کالا از مناطق آزاد را قبول ندارم، افزود: سیاست دولت تسهیل شرایط برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد توسط بخش خصوصی است.  اکبر ترکان روز سه شنبه در مراسم افتتاح پالایشگاه نفت رهام در منطقه آزاد تجاری و صنعتی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با بیان اینکه به هیچ وجه قاچاق کالا از مناطق آزاد را قبول ندارم، افزود: سیاست دولت تسهیل شرایط برای سرمایه گذاری در مناطق آزاد توسط بخش خصوصی است.

 اکبر ترکان روز سه شنبه در مراسم افتتاح پالایشگاه نفت رهام در منطقه آزاد تجاری و صنعتی ارس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهار نوع کالا وارد مناطق آزاد می شود که از جمله آنها کالاهایی است که مناطق آزاد تنها نقش کریدور را در مورد آنها دارا هستند و مقصد آنها سایر مناطق کشور است.

 

وی افزود: گروه دیگر از کالاها برای صنایع موجود در مناطق آزاد و بخشی دیگر برای مصرف در این مناطق وارد می شوند.


ترکان ادامه داد: آن بخش از کالاهای ورودی به مناطق آزاد که نسبت به آنها اعتراض وجود دارد، کالاهای همراه مسافر است که به گردشگران و مسافران فروخته می شود.


مشاور رئیس جمهوری گفت: قبلا این کالاها فقط برای مسافران منطقه قشم و کیش بود که بر اساس قانونی که در گذشته به تصویب رسید به سایر مناطق آزاد گسترش یافت.


وی ادامه داد: در مورد این موضوع از نمایندگان مجلس دعوت کردیم تا بازدید کنند و آنها به این نتیجه رسیدند که آنچه مطرح می شود، درست نیست.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه