رفتن به بالا
  • Tuesday - 6 September 2016 - 09:10
  • کد خبر : ۴۲۳۳۱
IMG11333665

لینک کوتاه:

نظر ابوالقاسم طالبی درباره مهاجرت بازیگران به شبکه جم

کارگردان فیلم قلاده‌های طلا گفت: هرکسی آزاد است که برود و نباید رفتن یک بازیگر باعث ممنوع شدن پخش فیلم‌هایی شود که قبلا بازی کرده. کسی هم که در داخل کشور می‌ماند؛ باید برای مردم کار کند و هیچ منتی نگذارد. به گزارش هزار نیوز ؛ ابوالقاسم طالبی، کارگردان فیلم قلاده‌های طلا، در گفت‌وگویی در مورد پردیس […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کارگردان فیلم قلاده‌های طلا گفت: هرکسی آزاد است که برود و نباید رفتن یک بازیگر باعث ممنوع شدن پخش فیلم‌هایی شود که قبلا بازی کرده. کسی هم که در داخل کشور می‌ماند؛ باید برای مردم کار کند و هیچ منتی نگذارد.

به گزارش هزار نیوز ؛ ابوالقاسم طالبی، کارگردان فیلم قلاده‌های طلا، در گفت‌وگویی در مورد پردیس افکاری، بازیگر فیلم قلاده‌های طلا که اخیراً به شبکه‌ی جم پیوسته گفت: «او بازیگر است و بازی او ربطی به اعتقاداتش ندارد. ممکن است یک بازیگر نقش زاهد را بازی کند اما در زندگی‌اش آدم بدی باشد یا بالعکس.» 

 

وی افزود: «آن بازیگرهای دستِ چندمی که آن طرف هستند؛ بعد از رفتن قدر اینجا را می‌فهمند. هرکسی آزاد است که برود و نباید رفتن یک بازیگر باعث ممنوع شدن پخش فیلم‌هایی شود که قبلا بازی کرده و البته کسی هم که در داخل کشور می‌ماند؛ باید برای مردم کار کند و هیچ منتی هم نگذارد.»

 

طالبی در پایان گفت: «از روی خودپسندی نمی‌گویم ولی افتخار می‌کنم اگر بتوانم عمار باشم. همه‌ی ما باید سعی کنیم یک عمار باشیم.» 

 

انتهای متن/منبع:خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه