رفتن به بالا
  • Sunday - 11 September 2016 - 09:13
  • کد خبر : ۴۲۴۶۴
img22520065

لینک کوتاه:
نوروزی:

هاشمی «خسته» است، باید استراحت کند

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: هاشمی خسته شده و باید استراحت کند. این صحبت ها علیه مرام گذشته‌اش است. حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس در گفت‌وگویی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود اگر لازم باشد ما باید دست اول را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: هاشمی خسته شده و باید استراحت کند. این صحبت ها علیه مرام گذشته‌اش است.

حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس در گفت‌وگویی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود اگر لازم باشد ما باید دست اول را به سمت سعودی‌ها دراز کنیم، اظهار داشت:  ما نسبت به صحبت‌های آقای هاشمی در اجلاس مدیران و روسای آموزش‌وپرورش و همچنین صحبت‌های اخیرش درباره سعودی‌ها گله‌مند هستیم.

وی افزود: هاشمی در حالی چند روز پیش اعلام کرد نیازی به قوای مسلح نداریم، که اوایل انقلاب همین فرد نسبت به اظهارات بازرگان مبنی بر اینکه به ارتش نیاز نداریم موضع‌گیری سرسختی کرد.

نوروزی بیان داشت: اکنون این سؤال را از رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام داریم که اگر واقعاً قوای مسلح نبود، هاشمی چطور می‌توانست به‌عنوان نماینده امام (ره) در زمان جبهه، رهبری نیروها را در قوای مسلح برعهده داشته باشد و چگونه می‌شد بدون قوای مسلح ۸ سال از مملکت در برابر صدامیان و بعثیان محافظت کنیم؟!

 

نماینده مردم رباط کریم تصریح کرد: چگونه می‌توانیم در مقابل تهدیدات جهان خوارانی که جمهوری اسلامی تمام‌قد در برابر آنها ایستادگی می‌کند قوای مسلح نداشته باشیم؛ اگر قوای مسلح نباشد چگونه از ناموسمان در مقابل داعش، النصره و طالبان محافظت کنیم؟

نوروزی افزود: آقای هاشمی بخشی از تاریخ  زمانی که محمود افغان به ایران حمله کرد و یا زمانی که ایران توسط متفقین اشغال شد، را یادش رفته است.

وی تأکید کرد: گفته هاشمی اشتباه بوده چراکه ما نمی‌توانیم باکسانی که با عقیده، فکر و مذهب ما سر جنگ دارند، یک روز به یمن حمله می‌کنند، روز دیگر داعش و طالبان را خلق می‌کنند دست دوستی دراز کنیم.

 

نماینده مردم رباط کریم در پایان با تأکید بر اینکه باید فکر هاشمی مداوا شود،خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم ایشان قدری کسالت دارند؛ هاشمی خسته شده و باید استراحت کند. این صحبت‌ها علیه مرام گذشته‌اش است. وی زمانی کتاب سرگذشت فلسطین را نوشته و  جزء فرماندهان بزرگ جنگ بوده و حتی علیه صدام تندترین صحبت‌ها را داشته است.

 

منبع:خبرگزاری دانشجو

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه