رفتن به بالا
  • Saturday - 24 September 2016 - 12:03
  • کد خبر : ۴۲۷۲۰
contentimages_29617

لینک کوتاه:

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرلاله زار برگزار شد

مردم ورزش دوست شهر لاله زار در قالب یک برنامه ورزشی از محل مسجد جامع شهرلاله زار تا زیارت سیدشمس الدین محمد  پیاده روی کردند. در پایان این همایش ده دستگاه دوچرخه،ده سفرزیاریتی مشهدمقدس و جوایز نفیس به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد. فرمانداربردسیر در حاشیه این همایش گفت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مردم ورزش دوست شهر لاله زار در قالب یک برنامه ورزشی از محل مسجد جامع شهرلاله زار تا زیارت سیدشمس الدین محمد  پیاده روی کردند.

در پایان این همایش ده دستگاه دوچرخه،ده سفرزیاریتی مشهدمقدس و جوایز نفیس به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا شد.
فرمانداربردسیر در حاشیه این همایش گفت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ترویج پرداختن به امر مهم ورزش و تحرک بدنی و ایجاد روحیه نشاط و شاداب بین اقشار مختلف مردم از اهداف برگزاری این همایش بود.
مجیدنجف پور افزود: با هدف توسعه نشاط اجتماعی و سلامت همگانی در بین آحاد مختلف جامعه همایش پیاده روی برگزار می شود تا مردم به ضرورت ورزش و لزوم تداوم آن پی ببرند چرا که ورزش باعث نشاط و سلامتی می شود.
فرماندارهمچنین برلزوم مشارکت مردم دربزرگترین طرح آماری کشور تاکید کرد .وی ثبت آماردقیق را لازمه توسعه و برنامه ریزی شهرستان داست.
مجید نجف پور با اشاره به موقیعت استراتژیک شهرلاله زار گفت بیش از 2500  هکتاراز مزارع لاله زار زیرکشت گل محمدی قراردارند و سالانه بیش از 5هزارتن گل تولید می شود که باید زمینه فراوری تمام گل محمدی را دربخش لاله زار فراهم کنیم .

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه