رفتن به بالا
  • Wednesday - 7 September 2016 - 10:53
  • کد خبر : ۴۲۴۰۵
ContentImages_28030

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر در کارگروه اشتغال شهرستان:

پیگیر راه اندازی کارخانه های قند ، پنیر دشتکار و گونی بافی هستیم

فرماندار بردسیر در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بردسیر گفت: پیگیر راه اندازی کارخانه های قند ، پنیر دشتکار و گونی بافی هستیم. به گزارش هزار نیوز ؛ جواد صادقی فرماندار بردسیر در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بردسیر خواستار تلاش و همکاری دستگاههای اجرائی شهرستان در زمینه ایجاد فرصت های […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بردسیر گفت: پیگیر راه اندازی کارخانه های قند ، پنیر دشتکار و گونی بافی هستیم.

به گزارش هزار نیوز ؛ جواد صادقی فرماندار بردسیر در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بردسیر خواستار تلاش و همکاری دستگاههای اجرائی شهرستان در زمینه ایجاد فرصت های شغلی جدید در شهرستان  شد.

وی در این جلسه بر شناسایی هر چه بیشتر ظرفیت ها و مشاغل بومی منطقه تاکید و اظهار امیدواری کرد: با شناسایی پتانسیل ها و مشاغل مورد نیاز زمینه اشتغال جوانان را فراهم آوریم.

صادقی ایجاد فرصت های شغلی متناسب با ظرفیت های منطقه ای را بسیار مهم و حیاتی خواند و تصریح کرد: مسئولین باید از فرصتهایی که در منطقه مغفول مانده در جهت توسعه اقتصاد و اشتغال پایدار استفاده نمایند ؛ ایجاد فرصت های شغلی جدید از مهمترین وظایف کارگروه به شمار می رود که این امر با دلسوزی، برنامه ریزی، نظارت مستمر بر فعالیت ها و تلاش شبانه روزی محقق خواهد شد.

فرماندار شهرستان بردسیر از پیگیری راه اندازی کارخانه قند ، پنیردشتکار و گونی بافی خبرداد.

فرماندار بردسیر تاکید بر لزوم ایجاد تعامل و همدلی بین نهادهای متولی بخش اشتغال افزود: با  همدلی و وفاق جمعی و پیگیری ظرفیت های اشتغال در شهرستان و اولویت بندی استعدادهای شهرستان در بخش اشتغال می توان موجبات تقویت ورشد اشتغال پایدار را در شهرستان فراهم کرد.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه