رفتن به بالا
  • Sunday - 18 September 2016 - 09:57
  • کد خبر : ۴۲۵۷۶
139506272325582178687054

لینک کوتاه:
دبیر جشنواره ستاره‌های صحنه‌ای کشور:

کرمان میزبان ستاره‌های صحنه‌ای کشور

دبیر نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور با اشاره به اینکه داشتن حداقل سه سال سابقه مستمر در اجرای صحنه‌ای یا تلویزیونی از شرایط شرکت در جشنواره بود، گفت: ۱۳۸ نفر از سراسر کشور در جشنواره ستاره‌های صحنه‌ای کشور شرکت کردند. صمد قربان‌نژاد در جمع خبرنگاران در مورد نحوه برگزاری نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور اظهار‌ […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دبیر نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور با اشاره به اینکه داشتن حداقل سه سال سابقه مستمر در اجرای صحنه‌ای یا تلویزیونی از شرایط شرکت در جشنواره بود، گفت: ۱۳۸ نفر از سراسر کشور در جشنواره ستاره‌های صحنه‌ای کشور شرکت کردند.

صمد قربان‌نژاد در جمع خبرنگاران در مورد نحوه برگزاری نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور اظهار‌ داشت: هنر صحنه‌ای از دسته هنرهای مردمی و محبوب است که تاثیر زیادی در زمینه افزایش میزان شادی و نشاط اجتماعی دارد.

وی با بیان اهداف برگزاری نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور گفت: تشویق و ترغیب نسل جوان و نوجوان به منظور پرورش هنرمندان آینده هنرهای صحنه‌ای، بستر‌سازی مناسب برای همکاری هنرمندان استان‌های مختلف کشور در برگزاری برنامه‌های فرهنگی‌-هنری و کشف و پرورش استعداد‌های کمتر شناخته‌شده در زمینه‌های مختلف هنر‌های صحنه‌ای به‌ویژه در بین هنرمندان شهرستانی از اهداف برگزاری نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه‌ای کشور در کرمان است.

دبیر نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور با اشاره به اینکه فراخوان جشنواره از تاریخ یکم مردادماه از طریق ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع‌رسانی شد، افزود: نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور در سه بخش مجریان صحنه‌ای، استندآپ کمدی (شومنی) و بخش صحنه‌‌ای یکم و دوم مهر‌ماه در شهر سرچشمه رفسنجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه داشتن حداقل سه سال سابقه مستمر در اجرای صحنه‌ای یا تلویزیونی با معرفی‌نامه از صدا و سیما و یا اداره ارشاد اسلامی استان و شهرستان مربوطه از شرائط شرکت در جشنواره بود خاطر‌نشان کرد: 138 نفر از سراسر کشور در جشنواره ستاره‌های صحنه‌ای کشور شرکت کردند که از بین فیلم‌های ارسالی بعد از بازبینی اجراها توسط هیئت انتخاب 21 مجری به بخش رقابت حضوری جشنواره راه یافتند.

قربان‌نژاد با اشاره به اینکه شرکت در جشنواره برای تمام شرکت‌کنندگان حائز شرایط جشنواره رایگان بود، گفت: اسکان و پذیرائی شرکت‌کنندگان راه یافته به بخش رقابت حضوری بر عهده ستاد برگزاری جشنواره است که شرکت ملی مس کرمان به عنوان حامی این جشنواره زحمات زیادی را متحمل شده‌است.

وی با بیان اینکه از 26 استان کشور در این جشنواره نماینده داریم، افزود: کرمان در زمان برگزاری بخش رقابتی نخستین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور میزبان بیش از 150 نفر مهمان ویژه از سراسر کشور است.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه