رفتن به بالا
  • Wednesday - 7 September 2016 - 10:37
  • کد خبر : ۴۲۳۹۹
ContentImages_28031

لینک کوتاه:

​تاکید بر مناسب سازی اماکن و محل های عمومی برای تردد معلولین و جانبازان در شهرستان بردسیر

در نخستین کمیته ی مناسب سازی اماکن و معابر عمومی در شهرستان بردسیر بر اهمیت مناسب سازی اماکن و محل های عمومی برای تردد معلولین و جانبازان تاکید شد. به گزارش هزار نیوز ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در نخستین کمیته ی مناسب سازی اماکن و معابر عمومی در شهرستان بردسیر گفت: دستگاه ها […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در نخستین کمیته ی مناسب سازی اماکن و معابر عمومی در شهرستان بردسیر بر اهمیت مناسب سازی اماکن و محل های عمومی برای تردد معلولین و جانبازان تاکید شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در نخستین کمیته ی مناسب سازی اماکن و معابر عمومی در شهرستان بردسیر گفت: دستگاه ها در زمینه مناسب سازی اماکن و محل های عمومی برای تردد معلولان و جانبازان وظایف قانونی دارند که طبق قانون دستگاه ها موظفند زمینه راحتی این قشر را فراهم کنند.

وی افزود: بانک ها نیز باید برای اصلاح ورودی های شعبشان اقدام کرده و  استانداردها را از بهزیستی وسازمان نظام مهندسی دریافت کنند و بهزیستی نیز موظف است اداره ها را در این راستا به صورت مستمر رصد کند.

فرماندار بردسیر از ادارات و نهادها خواست در صورتی که در زمینه مناسب سازی مشکل دارند به فرمانداری و دبیرخانه مناسب سازی در بهزیستی اعلام کنند.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه