رفتن به بالا
  • Wednesday - 21 September 2016 - 09:17
  • کد خبر : ۴۲۶۸۸
img09083919

لینک کوتاه:
سرلشکر باقری در مراسم رژه نیروهای مسلح:

​ تلاش برای تضعیف نیروهای مسلح بازی در زمین دشمن است/ کسانی که در پی ایجاد ناامنی در منطقه‌ هستند آینده‌ای بهتر از صدام ندارند

فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت:  کسانی که زیر چتر آمریکا و با پشت‌گرمی و همکاری رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی در پی ایجاد ناامنی و ناپایداری در ایران و منطقه‌ای‌مان هستند آینده‌ای بهتر از صدام پیش بینی نمی‌کنم.     سرلشکر محمد باقری، فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم رژه نیروهای مسلح که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح گفت:  کسانی که زیر چتر آمریکا و با پشت‌گرمی و همکاری رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی در پی ایجاد ناامنی و ناپایداری در ایران و منطقه‌ای‌مان هستند آینده‌ای بهتر از صدام پیش بینی نمی‌کنم.

 

 

سرلشکر محمد باقری، فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم رژه نیروهای مسلح که در جوار بارگاه ملکوتی بنیانگذار انقلاب برگزار شد ضمن تبریک هفته دفاع مقدس به ملت شریف ایران اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور تلاش‌ها و رشادت‌های ملت بزرگ ایران است.

 

فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: این مسئله که نیروهای مسلح تحت رهبری بزرگترین رهبر کشورهای مسلمان در حال خدمت به ملت ایران است و به حفاظت از مرزها می‌پردازد یک افتخار بزرگ است.


وی ادامه داد: هیچ گاه ملت ایران آغازگر یک جنگ نبوده و این مسئله نشان می‌دهد که این ملت همیشه صلح‌جو است که نمونه آن را می‌توانید در جنگ هشت ساله عراق علیه جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمایید.


سرلشکر باقری تصریح کرد: دفاع مقدس یکی از بزرگترین برهه‌های تاریخی برای ملت ایران بود و به صورت آیینه‌ تمام نمایی از دفاع ملت ایران در جنگی بود که تمام دنیا در مقابل این کشور ایستاد و نتیجه جز شکست برای آنها نداشت که امروزه کشورهای دیگر نیز از این آیینه‌نما استفاده نماید.


رئیس ستادکل نیروهای مسلح تصریح کرد: دفاع مقدس ملت ایران باید عبرت کسانی باشد که از صدام و رژیم بعثی عراق با پول و سلاح حمایت کردند و حق همسایگی ما را بجا نیاروند هرچند مورد رأفت قرار گرفتند اما باید این توصیه را جدی بگیرند که هیچ گاه چه خود و چه به نیابت از آمریکا وارد مجادله با ایران نشوند.


باقری افزود: ما برای کسانی که زیر چتر آمریکا و با پشت‌گرمی و همکاری رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی در پی ایجاد ناامنی و ناپایداری در ایران و منطقه‌ای‌مان هستند آینده‌ای بهتر از صدام پیش بینی نمی‌کنم. دشمنان ملت ایران جنگ تحمیلی 8 ساله‌ای را برای ملت ایران طراحی و اجرا کردند و اما این دفاع مقدس به نقطه شکوفایی و درخشندگی خوداتکایی و اعتماد به نفس و حتی اگلویی برای کشورهای دیگر شدند.


وی ادامه داد: دفاع مقدس موجب مقاومت اسلامی و ضد صهیونیستی در منطقه راهبردی غرب آسیا شد، در واقع جنگی که با یک غافلگیری و تجاوز ناجوانمردانه موجودیت را نشانه گرفته بود، یک فرصت راهبردی برای نمایش پایمردی‌ها و توانمندی ‌های نظام و ملت ایران در دفاع از استقلال و  تمامیت ارزی و آرمان‌های بلند اسلامی مبدل گردید.


رئیس کل ستاد نیروی مسلح تأکید کرد: ملت ایران در طول 8 سال دفاع مقدس نه تنها با ارابه جنگی یک کشوری به نام عراق می‌جنگیدند بلکه با یک ائتلاف بین‌المللی از شرق و غرب جنگید با پول و  اطلاعات امریکایی‌ها، میراژ فرانسوی، تانک انگلیسی، سلاح شیمیایی آلمانی، پول و دلار سعودی و امارات و سربازان مزدور مراکشی اردنی و مصری جنگیدیم. دفاع مقدس نمونه کم نظیر حق با باطل و مظلوم با ظالم بود.


سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه هر تلاشی برای تضعیف توان نظامی "نادانی و بازی در زمین دشمن" است، تاکید کرد: تمام تحرکات دشمن در منطقه تحت رصد دقیق است.


وی تصریح کرد: راهبردها و برنامه‌های دفاعی نیروهای مسلح ایران هوشمندانه و دقیق و متناسب با تامین امنیت در داخل و خارج از کشور و پاسخگویی سریع، قاطع، به موقع و موفق به تهدیدات جبهه دشمن طراحی و پیش‌بینی شده است.


سرلشگر باقری افزود: این برنامه‌ها به گونه‌ای طراحی شده که آمادگی‌های دفاعی در طراز ایران اسلامی و در سطح قابل قبولی است.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه