رفتن به بالا
  • Tuesday - 6 September 2016 - 09:15
  • کد خبر : ۴۲۳۳۷

لینک کوتاه:
توسط کمپین بین‌المللی «به کدامین گناه» صورت گفت

​ دعوت از آحاد مردم برای شرکت در اجتماع مجازی برائت از مشرکین

کمپین بین‌المللی به کدامین گناه(وابسته به موسسه صلح زیبا) طی بیانیه‌ای از تمام فعالین رسانه‌ای، فضای مجازی و ملت شریف ایران دعوت کرد تا با شرکت در اجتماع مجازی برائت از مشرکین در روز پنجشنبه مورخ ۱۸ شهریور راس ساعت ۲۰ با شعار «شجره الملعونه» و «به کدامین گناه» در تمام شبکه‌های مجازی شرکت نمایند. […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کمپین بین‌المللی به کدامین گناه(وابسته به موسسه صلح زیبا) طی بیانیه‌ای از تمام فعالین رسانه‌ای، فضای مجازی و ملت شریف ایران دعوت کرد تا با شرکت در اجتماع مجازی برائت از مشرکین در روز پنجشنبه مورخ ۱۸ شهریور راس ساعت ۲۰ با شعار «شجره الملعونه» و «به کدامین گناه» در تمام شبکه‌های مجازی شرکت نمایند.

به گزارش هزار نیوز ؛  کمپین بین المللی به کدامین گناه به مناسبت فرا رسیدن سالروز فاجعه منا بیانیه‌ای صادر کرد و ضمن آن از تمام فعالین رسانه‌ای، فضای مجازی و ملت شریف ایران دعوت کرد تا با شرکت در اجتماع مجازی برائت از مشرکین در روز پنجشنبه مورخ ۱۸ شهریور راس ساعت ۲۰ با شعار «شجره الملعونه» و «به کدامین گناه» در تمام شبکه‌های مجازی شرکت نمایند. متن این بیانیه به این شرح است:

 

موسم حج برای مسلمانان، موسم افتخار و شُکوه در چشم خلایق، و موسم نورانیّت دل و خشوع و ابتهال در برابر خالق است. حج، فریضه‌ای قدسی و دنیوی و خدایی و مردمی است. از سویی فرمانِ «فَاذکُرُوا اللّهَ کَذِکرِکُم ءابآءَکُم اَو اَشَدَّ ذِکرًا» و «وَ اذکُرُوا اللّهَ فی اَیّامٍ مَعدوداتٍ» و از سویی خطابِ «اَلَّذی جَعَلناهُ لِلنّاسِ سَوآءَنِ العاکِفُ فیهِ وَالباد» ابعاد بی‌انتها و متفاوت آن را روشن میسازد.

 

پیام رهبر انقلاب به مسلمانان جهان به مناسبت فرارسیدن موسم حج-آخر ذی‌القعده ۱۴۳۷

 

جنایت هولناک و غم‌انگیز مسجدالحرام و منا که ناشی از بی‌کفایتی آل سعود در مدیریت و برگزاری آئین حج ابراهیمی و با همدستی رژیم های دیکتاتوری ، در یوم‌الله «عیداضحی» رقم خورد؛ مصیبتی بزرگ و فراموش نشدنی دیگری در حافظه تاریخی امت اسلامی ثبت کرد.

 

این جنایت ددمنشانه در کنار حوادث و رخدادهای مشابه در سال‌های گذشته ، تجاوز وحشیانه به کشورهای اسلامی، سرکوب مسلمانان بحرینی توسط دست نشاندگان و ایجاد جنگ نیابتی در سوریه و عراق نشان می‌دهد که رژیم آل سعود از صلاحیت‌های مدیریتی و قابلیت‌های لازم در ایجاد امنیت و رفاه برای حجاج بیت‌الله الحرام برخوردار نبوده و کشورهای اسلامی بایستی تکلیف خود در قبال این چالش بزرگ روشن سازند.

 

کمپین ملی به کدامینگناه به جهانیان اعلام  می نماید که جنایت منا فراموش شدنی نیست و ملت ایران در کنار خانواده های شهدای مکه و منا تا روشن شدن موضوع، تشکیل کمیته حقیقت یاب بین المللی و تشکیل کمیته مسئولیت برگزاری حج متشکل از کشورهای اسلامی، از پیگیری باز نمی ایستد.

 

کمپین ملی به کدامین گناه به عنوان یک کمپین مستقل مردم نهاد، در عمل به ماده ی چهارم اساسنامه این کمپین مصوب معاونت رسانه و فضای مجازی مرکز دانشجویی حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران(صلح زیبا) اعلام می دارد زین پس به صورت بین المللی در سایر شبکه های مجازی با زبان های عربی و انگلیسی  به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می نماید.

 

امسال اگرچه حاجیان حق طلب و مشتاق ایران اسلامی در کنگره عظیم حج حضور ندارند اما بار دیگر با دست های گره کرده و اتحاد به جهانیان نشان خواهند داد که صدای حق طلبی خاموش نخواهد شد و اگر چه جسما در مراسم برائت از مشرکین حضور نداریم اما همانند گذشته در کنار سایر مسلمانان حق طلب جهان خواهیم ایستاد.

 

این کمپین از تمام فعالین رسانه ای، فضای مجازی و ملت شریف ایران دعوت می نماید تا با شرکت در اجتماع مجازی برائت از مشرکین در روز پنجشنبه مورخ 18 شهریور راس ساعت 20 با شعار «شجره الملعونه» «به کدامین گناه» در تمام شبکه های مجازی شرکت نمایند تا بتوانیم در غالب یک حرکت بزرگ مردمی در فضای مجازی صدای خود را به گوش مستکبرین عالم علی الخصوص رژیم کودکش و قاتل صهیوسعودی برسانیم.

 

کمپین بین المللی به کدامین گناه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه