رفتن به بالا
  • Wednesday - 21 September 2016 - 09:03
  • کد خبر : ۴۲۶۸۰
img08302178

لینک کوتاه:
نماینده مجلس شورای اسلامی:

​ دولت هیئت رئیسه مجلس را دور می‌زند/ در مسائل محرمانه پشت پرده معامل می‌شود

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دور زدن مجلس در این دولت مرتب در حال رخ دادن است، رئیس مجلس و هیئت رئیسه با توجه به اینکه مرتب دور می‌خورند، ولی تغییر رویکرد نمی‌‌دهند. حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌و‌‌گو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اینکه  به نظر می رسد دولت قصد دور […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: دور زدن مجلس در این دولت مرتب در حال رخ دادن است، رئیس مجلس و هیئت رئیسه با توجه به اینکه مرتب دور می‌خورند، ولی تغییر رویکرد نمی‌‌دهند.

حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌و‌‌گو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به اینکه  به نظر می رسد دولت قصد دور زدن مجلس را در مسئله IPC , FATF دارد، گفت: هر آن چیزی غیر از مسئله امنیتی و آن چه که خلاف عفت عمومی است اگر به آن قید«محرمانه» بزنند، در پس آن معامله ای در کار است.

 

وی تصریح کرد: در مسئله IPC که در صحن غیرعلنی هم بررسی شد، در آن جا هم موضوع محرمانه ای نداشتیم و در بحث FATF هم برای دور زدن مجلس مانع از حقوق نمایندگان می شوند.

 

حاجی دلیگانی رئیس و هیئت رئیسه مجلس را از عاملان عدم بررسی  به صورت مستقیم در مجلس موضوعات FATF , IPC دانست و گفت: دور زدن مجلس در این دولت مرتب در حال رخ دادن است، رئیس مجلس و هیئت رئیسه با توجه به اینکه مرتب دور می خورند، ولی تغییر رویکرد نمی‌‌دهند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه