رفتن به بالا
  • Tuesday - 6 September 2016 - 10:28
  • کد خبر : ۴۲۳۵۸
ContentImages_27996

لینک کوتاه:
معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان بردسیر:

20 مامور آمارگیر در شهرستان بردسیر مرحله دوم سرشماری را اجرا خواهند کرد

معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان بردسیر گفت: با توجه به استفاده از اینترنت و تبلت درسرشماری نفوس و مسکن 95 حدود 20 مامور آمارگیر درشهرستان مرحله دوم سرشماری (حضوری) را اجرا خواهند کرد. به گزارش هزار نیوز ؛ علیرضا شاحیدری معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان بردسیر در جلسه توجیهی مروجین و […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان بردسیر گفت: با توجه به استفاده از اینترنت و تبلت درسرشماری نفوس و مسکن 95 حدود 20 مامور آمارگیر درشهرستان مرحله دوم سرشماری (حضوری) را اجرا خواهند کرد.

به گزارش هزار نیوز ؛ علیرضا شاحیدری معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان بردسیر در جلسه توجیهی مروجین و کارشناسان کشاورزی درخصوص سرشماری سال 95 گفت: سرشماری نفوس و مسکن سال 95 در مهر و آبان ماه سال جاری به دو صورت اینترنتی و حضوری خبر داد.

وی در ادامه به تبیین سرشماری نفوس و مسکن سال 95 پرداخت گفت: هدف کلی سرشماری عمومی نفوس و مسکن جمع آوری داده ها و اطلاعات پایه ای تعداد، ساختار و ویژگی های عمده افراد جامعه و واحد های مسکونی کل کشور برای برنامه ریزان ، سیاستگذاران ، دولتمردان ، پژوهشگران و سایر کاربران است.

معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان بردسیر چارچوب آماری مناسب در زمینه خانوار و مسکن برای اجرای طرح های آماری را ازدیگر اهداف اصلی سرشماری دانست و گفت: سرشماری سال 95 بصورت ترکیبی (اینترنتی و حضوری) و در دو تاریخ انجام می شود.

وی افزود: مرحله اول سرشماری از تاریخ 3 مهرماه لغایت 24 مهرماه به صورت اینترنتی که ثبت آمار و اطلاعات توسط خود مردم انجام میشود و در مرحله دوم که از تاریخ 25 مهرماه تا 25 آبان ماه ادامه دارد و ماموران آمارگیر با مراجعه به خانوارها درسطح روستا و شهر اطلاعات آنها را ثبت می نماید.

شاه حیدری پور نقش مروجین کشاورزی را درتوجیه و اطلاع رسانی مردم بسیار حائز اهمیت دانست و افزود : ارائه آمار دقیق  نقش موثری در برنامه ریزی درسطح کلان و خرد کشور دارد.

معاون  هماهنگی و اموراجرایی شهرستان بردسیر ثبت نام اینترنتی را فرصت مغتنمی جهت ارائه ثبت  آمار دقیق  دانست و تصریح کرد : در سرشماری سال 95 بالغ بر40 درصد جمعیت کشور باید به صورت اینترنتی ثبت نام شود.

وی اظهار داشت : با توجه به استفاده از اینترنت و تبلت درسرشماری نفوس و مسکن 95 حدود 20 مامور آمارگیر درشهرستان مرحله دوم سرشماری (حضوری) را اجرا خواهند کرد.

معاون هماهنگی و امور اجرایی سرشماری شهرستان بردسیر از مروجین بخش کشاورزی خواست تمام توان و امکانات خود را جهت اطلاع رسانی و توجیه  مردم بخصوص قشر روستایی و کشاورز جهت مشارکت درثبت نام اینترنتی بکارگیرند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه