رفتن به بالا
  • Sunday - 2 October 2016 - 09:37
  • کد خبر : ۴۲۷۳۱
img15060743

لینک کوتاه:
اسماعیل کوثری:

 محمود عباس منتخب اسرائیل است/ معرفی وی به‌عنوان نماینده مردم فلسطین فریب افکار عمومی است

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: نماینده مردم مظلوم فلسطین کسی است که منتخب خود این مردم باشد بنابراین معرفی محمود عباس به عنوان نماینده این مردم فریب افکار عمومی است. اسماعیل کوثری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص حضور محمود عباس نماینده تشکیلات […]

به گزارش هزار نیوز ؛

یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: نماینده مردم مظلوم فلسطین کسی است که منتخب خود این مردم باشد بنابراین معرفی محمود عباس به عنوان نماینده این مردم فریب افکار عمومی است.

اسماعیل کوثری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص حضور محمود عباس نماینده تشکیلات خودگردان ‌فلسطین در مراسم ختم شیمون پرز رئیس جمهور سابق رژیم صهیونیستی گفت: محمود عباس منتخب خود اسرائیل است و با زور و فشار می خواهد خود را به عنوان نماینده مردم مظلوم فلسطین معرفی کند در صورتی که در داخل فلسطین کسی وی را به رسمیت نمی‌شناسد.

 

وی ادامه داد: محمود عباس در ظاهر خود را فلسطینی می‌داند اما در باطن کاملا اسرائیلی است و تابع سیاست های رژیم اشغالگر قدس است.

 

کوثری ادامه داد: نماینده مردم مظلوم فلسطین کسی است که منتخب خود این مردم باشد بنابراین معرفی محمود عباس به عنوان نماینده مردم فلسطین فریب افکار عمومی است.

 

نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان  تاکید کرد: لذا وی جایگاهی بین مردم فلسطین ندارد و حضور وی در بدرقه جنازه کثیف پرز نمی‌تواند به عنوان نماینده مردم فلسطین برای مردم این کشور و سایر آزادی خواهان جهان قابل قبول باشد. 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه