رفتن به بالا
  • Sunday - 2 October 2016 - 09:43
  • کد خبر : ۴۲۷۴۶
13940617000953_photoa

لینک کوتاه:
به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) در کرمان

3 باند واردکننده مشروبات الکلی به کشور منهدم شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و انهدام 3 باند بزرگ واردکننده مشروبات الکلی به داخل کشور خبر داد.  به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: در راستای مبارزه با دسیسه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ترویج فرهنگ منحط غربی و فساد در جامعه ایران […]

به گزارش هزار نیوز ؛

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و انهدام 3 باند بزرگ واردکننده مشروبات الکلی به داخل کشور خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری اظهار داشت: در راستای مبارزه با دسیسه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ترویج فرهنگ منحط غربی و فساد در جامعه ایران و آلوده کردن جوانان و سرمایه‌های کشور، ماموران اداره اطلاعات استان کرمان پس از بررسی و جمع‌آوری اطلاعات طی چهار مرحله در استان‌های مختلف اعضای سه باند را شناسایی کردند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان بیان کرد: اعضای این باندها اقدام به وارد کردن محموله‌های مشروبات الکلی از مرزهای غربی به داخل کشور می‌کردند.

این مقام قضائی عنوان کرد: در این رابطه بیش از 2 هزار لیتر و 2 هزار و 500 قوطی مشروبات الکلی خارجی به همراه هفت دستگاه انواع خودرو از متهمان کشف و توقیف شده است.

وی خاطرنشان کرد: تعداد 9 نفر در این رابطه دستگیر و هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برند و اقدامات برای دستگیری دیگر اعضای این باند در حال انجام است.

سالاری بیان داشت: این محموله قبل از توزیع در سایر استان‌های کشور و هنگام عبور از پهنای استان کرمان با هوشیاری ماموران اداره کل اطلاعات استان کشف شد.

این مقام ارشد قضائی تصریح کرد: اعضای این باند به صورت حرفه‌ای در این مورد فعالیت داشته‌اند و از مرزهای غربی انواع محموله‌ها را به داخل کشور وارد و اقدام به توزیع گسترده می‌کرده‌اند.

وی گفت: با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مشروبات الکلی، دستگاه قضائی در راستای امنیت جامعه و حفاظت از احکام و حدود اسلامی با متهمان و متخلفان مطابق مقررات با شدت برخورد می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان که در راستای برقراری امنیت بی‌وقفه در حال تلاش هستند، قدردانی کرد.

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه